Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján a párom benne...

Ez alapján a párom benne lenne a babaprojektben?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlóm eléggé összezavarta a menstruációmat ezért beszéltünk arról is, hogy abbahagynám és inkább óvszert használjunk.

Először elgondolkozott, aztán azt mondta végülis mostmár nem lenne baj az sem ha véletlenül összejön, úgyis stabilak vagyunk anyagilag. Tervezgettünk már dolgokat és januárban megbeszéltük hogy jövőév tavasszal esküvő és utána jöhet a baba.

Én már most nagyon vágyok a babára, szerintetek benne lenne? Nem mertem még megkérdezni


2014. ápr. 30. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

te ismered, te élsz vele, te alszol vele, satöbbi.

ÉS mi mondjuk meg, vajon mit gondol és mit érez?

2014. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem merted meg megkerdezni???

Igazad van, sokkal egyszerubb egy nevtelen forumon eldonteni, h o mit akar(hat), mint rakerdezni.

Gyereket terveztek es ennyit nem mersz megkerdezni...

2014. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Az életedet tervezed leélni vele, de nem mered megkérdeni? Ez komoly?


Mindenképpen beszélj vele. Sajnos az, hogy egy férfi lusta védekezni nem jelenti azt, hogy gyereket akar.

2014. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Honnan tudjam?
2014. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg a párodtól...mi honnan tudjuk, hogy ő akar-e gyereket? O.o
2014. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan miért itt vársz egy olyan kérdésre választ, amire 100%osan csak a férjed tud válaszolni?

Ha ennyire sem működik nálatok a kommunikáció, akkor inkább várjatok a gyerekkel, és az esküvővel is.

Bakker, nem is értem, ennyit nem mersz tőle megkérdezni, de közös életet terveztek... elég érdekes.

2014. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, nem férjed még, csak párod. De a lényegen nem változtat.
2014. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján szerintem benne lenne, de kérdezd meg tőle face to face. Vagy ha a beszélgetésetek közben úgy jön ki a szitu, kérdezd meg, hogy "akkor most már próbálkozhatunk?"
2014. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bátran kérdezz rá / bár nem tudom miért kell ehhez bátorság/ szerintem ő is szeretne már utódot. Sok boldogságot nektek.
2014. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A nem mertem az nem azért van mert félek tőle:)

Igazából már voltunk helyet nézni a lakodalomra meg ilyesmik. Közben történtek nagyon szomorú dolgok velünk. És így hogy most ebben maradtunk úgymond, nem tudom előhozakodjak e ezzel a kérdéssel?

2014. ápr. 30. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!