Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, 5 éves a fiunk. De most nem tudom mit kéne csinálnom....Voltak hullám völgyeink, de a mi most van... Páromon nem érzem, hogy szeret nem tudom, hogy mit akar kit akar. 1 hónapja nem feküdtem le vele... ő se és én se kezdeményeztem és az az igazság, hogy most már én sem tudom mit akarok, lehet,hogy csak azért nem szakítok vele mert félek egyedül maradni a gyerekkel vagy félek attól, hogy a fizetésemből nem fogom tudni ellátni a gyereket...nem tudom...
2014. ápr. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Te szereted a párodat?

Vagy csak azért vagy vele mert "lehet,hogy csak azért nem szakítok vele mert félek egyedül maradni a gyerekkel vagy félek attól, hogy a fizetésemből nem fogom tudni ellátni a gyereket"?

2014. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom :( komolyan mondom nem tudom fáj és dühit az amit csinál,fel tudnék robbanni az idegtől, de most nem tudnám megmondani,hogy tényleg szeretem-e vagyis szeretem azt nem tudnám megmondani,hogy szerelemmel szeretem-e
2014. ápr. 27. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Elválni nagyon könnyű, meg a másikat hibáztatni, de mi lenne ha dolgoznál a kapcsolatért egy kicsit?


Kezdetnek kezdeményezhetnéd TE a szexet.


Meg aztán gondolni kéne a gyerekre is. Amikor megcsináltad a gyereket nyilván biztosítani akartad a jövőjét. Ahhoz meg két szülő kell. Ha nem útálod, akkor nem látom be, miért kéne ezt az elhatározást megszűntetni. A szerelem jön-megy, a gyerek marad.


Btw, miből gondolod hogy a gyereket neked ítélné a bíróság? Nem te fogod kapni. Ez a posztod első számú bizonyíték az alkalmatlanságodra.

2014. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Légy őszinte magadhoz. Ha nem szereted már, inkább hagy el. Mindkettőtök és a gyermek érdeke is ezt kívánja. Persze ha csak egy kis bizonytalanságról van szó, akkor Neked is csak az általános gyógymódot tudom ajánlani. Mindent meg kell egymással őszintén beszélni! Azt Te tudod, hogy ebben a párod mennyire lenne partner.
2014. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön elhagyni az embernek a férjét, a gyerekei apját egy bizonytalanság miatt.

kéne próbálkozni.

addig meg főleg ne rúgj fel mindent, amíg magad sem tudod, mi van.

az ilyen dolgok néha elmúlnak. tudom, milyen ez, szerintem minden kapcsolat ilyen egyszer fent-egyszer lent.

és szerintem is próbálkozz, kezdeményezz te.

2014. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem teljes elhidegülés történt köztetek,talán még menthető a kapcsolat.Próbáld meg,még nincs minden veszve.Elvégre hosszú évek,és egy közös gyermek köt titeket össze,ami azért nem mindegy.Lehetsz te is aktívabb,kezdeményezőbb,próbálhatsz a párod kedvében járni.
2014. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerek érdeke, hogy lássa a szüleit elválni, és lelkileg sérüljön. Tényleg ez az érdeke...
2014. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!