Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen második fiúnevet...

Milyen második fiúnevet adjunk a babának?

Figyelt kérdés
A név Balogh Lénárd
2014. ápr. 24. 21:32
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem kötekedett. Csak javasoltunk egy nevet.
2014. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
57%
Vmi hétköznapi egyszerűt adnék... PL. László.
2014. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim válasza:
28%
Balogh evelyn Lénárd
2014. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
37%
Ne zavarjon 70 %-os, hogy a Lénárd fiúnév. Utolsó, mi a baj az Ármándóval, Rikárdóval? Külföldön is menő név. Szerintem még jó lenne a Balog Lénárd Brájen is, estleg Ráfáel. Manapság ez a divat. Te minden név javaslatot leszólsz amúgy?
2014. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyunk szánalmasak. Csak nem igaz, hogy egy ép eszű felnőtt ember nem látja/hallja, hogy ez a név már önmagában is bőven elég... :) Amúgy is feleslegesnek tartom a két nevet, de ilyeneknél meg pláne... szóval elég jól el lehet ezeken szórakozni.
2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
61%
Te szégyeld magad, hogy neveket szólsz le. Nekem tetszenek. Attól ,hogy neked nem, még nem kéne leszólni őket. Balog Lénárd Nikolász, Balog Lénárd Gábriel. Ez megfelel a finnyás ízlésednek? Az egyik görög, a másik pedig héber eredetű név. Ha mindenben a cigányt látod, akkor te vagy rasszista. A Lénárd után mindenképpen hosszabb nevet választanék. Esetleg még Alexander vagy Natániel. A Ronaldinnyót már nem is merem mondani, nehogy nekem essenek.
2014. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
81%

Ronaldinnyó. xDDD Akkor összegzem a termést:

Balogh Lénárd Rikárdó Ármándó Geronimo Nindento Csármender Márió Evelyn Brájen Ráfáel Jose Miguel Luis Enriqe Tupac Nikolász Ronáldinnyó.

Kérdező! Ne szívd mellre. :) Önmagában jó úgy, ahogy van, nincs vele semmi gond, nem kell plusz nevekkel toldani. Kivéve ha érzelmi alapon történik (pl. apukád, nagypapád, párod apja, nagyapja után...)

2014. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim válasza:
62%
Balogh Lénárd Klitorisz
2014. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
73%

" Balogh Lénárd Jose Miguel Luis Enriqe Armando Legyen"

Ezen behaltam. Hasonlít ahhoz, amit az egyik szappanoperába belehallgatva csíptem el: Maximo Augosto Calderon de la Hoya. Erről jut eszembe: Balog Lénárd Maximélián.

Bár eddig a Nikolász a személyes kedvencem.

2014. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
82%
Én a 16,és 18 as válaszoló vagyok,és roma vagyok,nekem nincsenek faji elöítéleteim.Meg amugy nem minden Balogh vezetéknevü ember roma,én sok magyart ismerek aki Balogh
2014. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!