Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl elnéző vagyok egy megcsalá...

Túl elnéző vagyok egy megcsalás után?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kiderült egy elég érdekes dolog a páromról. Nyaranta a Balatonnál dolgozott, mint alkalmi melós, de nem ez a lényeg. Hanem, hogy ez azzal járt, hogy keveset tudtunk találkozni 3-4 hónapig. 2008 nyarán én már vártam a kisfiúnkat, aki októberben született meg. Ő azon a nyáron, 2 hónapos viszonyt létesített egy lánnyal, akibe bele is szeretett! Mikor hazajött, egy szót se szólt, éltük az életünket. Egy hete lebukott. Kiderült ez az egész, és az, hogy folyamatos telefon és net kapcsolatban voltak. Én könnyen megbocsátottam. Talán nem kellett volna, de az életünk a szokásos mederben folyik, és nem tudom, hogy így jót tettem-e kapcsolatunknak. Azért bocsátottam meg neki, mert szeretem, és jó apja a fiunknak. Ellenkező esetben dobtam volna. Nem kellene még egy kicsit büntetnem?
2009. dec. 22. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Én azonnal dobtam volna. Ez elég megalázó. Hiába jó apja a gyereknek, magadra is gondolni kell. És még csak nem is a gyerek érdeke. Én tudom mert miattam is együtt maradtak a szüleim, hát én voltam aki a legtöbbet szívott miatta. Mert azt ugye nem hiszed hogy majd örökre ilyen békességben éltek? Előbb utóbb ki fog bukni.
2009. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Huuu ez ismerös...nem részletezem...de hülyén csináltad mi az ,hogy könnyen megbocsájtasz,meg semmi következmény.??Ezzel szerinted mit érsz el?Azt,hogy máskor is megteszi miért ne tenné mi tartja szerinted vissza??Minimum válással fenyegetni nagy balhé stb.És megvárni még bocsánatot kér és megigéri több ilyen nem lesz(ez csak megjegyzem én kidobtam volna)és csak ezután megbocsátáss.És mi van veled?Nem gondolsz rá,hogy más lányal volt ráadásul nem is egy éjszakás numera hanem 2 hónapos viszony,ebben már érzelem is volt.ÁÁÁ nem akarlak elkeseriteni de nem ez volt az elsö és utolsó.Kicsit keményitsd meg magad.Tudod gyerek stb..de ez nem minden. üdv -amina-
2009. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
És tuti h már nincs semmi köztük? Mármint msn...stb...Elég könnyelmü voltál! Mit gondolsz mennyire szeretett akkor ha te várandos voltál akkor csalt meg ? Még akkor is meggondolando ha nincs szoba gyerek ! Hát ha igy tettél csak annyit mondok hamar döntöttél, kutyábol nem lesz szalonna, bár neked legyen igazad!
2009. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem biztos,hogy rosszul tetted.A gyerek az első.Nem kell azonnal elválni,mégha ma ez nagyon divat is.A gyereknek fontos az apja,főleg,ha még jó apa is.

Ha lenne egy következő eset,akkor már lehet gondolkodni azon,hogy mennyire megbocsátható.

2009. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hm . hát kikéne dobnod énis a balatonnál dolgoztam és ott csak kielégült nagyp*csáju romalányok vannak -.-"az ut szélén ... akiknek az IQ juk a bééka s*gge alatt van és legalább 6 nemibetegség hordozoi ... Ottvertem elöször nőt a nyáron természetesen roma k*rvát ....
2009. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
ha eddig nem balhéztál, mostmár felesleges. Következő esetnél biztos elhagynám...a gyereknek pedig nem jó egy ilyen apa.
2009. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Volt balhé, csetepaté, fenyegetés. Sírtam is. Sokat. Meg gondolkodtam, és valóban arra jutottam, adni kell ennek a dolognak még egy esélyt. De akkor is! Ott van az önbecsülésem, hiszen, még a szülinapján 14-én, egy SMS-ben szerelmemnek nevezte, így bukott le egyébként. Félek a jövőtől, nem tudom egyenlőre helyesen cselekedtem-e.

Felhívtam a lányt is, szembesítettem vele mit tett. Utolsónak: egy teljesen normális, igényes lány. Csak k..rva, ebből a szempontból.

2009. dec. 22. 21:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Életed legnagyobb hibáját követted el, erre majd te is rá jössz, csak akkor már foghatod a fejed.

Ez egy mocsok, aki a terhes feleségét megcsalja, nem akarok trágár szavakat írni, de ez nem ember, egy senkiházi, te pedig hülye vagy. Hogy hagyhatod így megalázni magad? Nyugodj meg, hogy nem az első megcsalása volt, és nem is az utolsó. Annyi különbséggel, hogy most lebukott, de se a korábbiakat, se a későbbieket nem fogod megtudni. Ráadásul látta, hogy gond nélkül elnézted, adtad a pacit alá. Gratulálok.


Majd 2-3 év múlva mikor rájössz, hogy miket csinált és csinál, ki fogsz bukni. A gond az, hogy addigra a gyereket annyit fog látni, jaj, apuci szeret engem, anya meg elhagyja. Még te leszel a hibás...meglátod. Azt éred el, hogy a gyerekedet a válásnak, vitáknak fogod kitenni.


Ebből az emberből nem lesz semmi, és elhiheted, hogy nem hogy nem szeret, még csak nem is tisztel mint nőt. Ennyi.


Remélem a lényeg leesett:

Most válj el, mert később báni fogod, és tönkreteszed a gyereked gyermekkorát. Így békében nőhet fel egy rendes anyával.

Én tapasztaltam, anyukám ebbe a hibába esett, átéltem gyerekként a poklot, ne akard ezt a gyerekednek. örök emlék, amit nem lehet kitörölni, és mindez nem lett volna, ha anyukám időben elválik.

2009. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, de végleg, szemétláda. Honnan tudod, hogy a csaj nincs a közeletekben, az csak egy dolog, hogy a párod nem megy le, a csaj feljöhet. De gondolom van neki itt is nője, meg volt is. És lesz is. A megoldás a válás.
2009. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szimpla meg csalás egyszeri alkalom,hanem érzelmi kapcsolat volt..lehet még most is szereti.Csak pillanatnyilag fontosabb a családja,de nem sokáig.
2009. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!