Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom a gyerekem kirakatb...

Nem akarom a gyerekem kirakatba tenni. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

A férjem színész. Még főiskolás volt, amikor összejöttünk, azóta színházaknál játszik. Sosem vonzotta a mostani értelemben vett hírnév, vagy "celebség", sőt inkább menekült előle. Mostanában viszont anyagi gondokkal küszködtünk, én nem találok munkát, és így elvállalt egy (ideiglenes) szerepet egy napi sorozatban, bár utálja.


Én azt már szinte a kapcsolatunk elején leszögeztem, hogy semmilyen szinten nem akarok a jövőben "reflektorfénybe" kerülni, és nem szeretném soha a magánéletünket kiteregetni (sajnos nagyon sok negatív példát láttam már erről). Eddig nem is volt ezzel sosem probléma.

Erre kiderült, hogy van a szerződésében egy olyan pont, hogy nem tudom X időnként megjelentetnek róla valamit X magazinban. És most a családunkat akarják elővenni fotózással, mindennel. Én kijelentettem, hogy nem! És nemcsak én nem, hanem a gyereket sem fogom engedni, hogy nyilvánosság előtt szerepeljen. Ő meg kiakadt, hogy most miért kell ezt csinálnom, hogy az Anyukája milyen büszke lenne, ha az unokáját látná...hát ez engem pont nem tud meghatni. Megvannak az indokaim, hogy miért nem akarom.


Ami főleg elszomorít, hogy eddig ő is úgy gondolkozott, mint én, és félek, hogy nagy változások lesznek az életünkben, ha ennyire más fele megy. Tudom, hogy nem akar "celeb" lenni, vagy nem tudom, dmeg nem is adta fel a színházi munkáit, de nem akarom, hogy ilyen nyomást helyezzen rám/ránk.


Szerintetek túlreagálom?



2014. ápr. 18. 21:47
1 2
 11/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Én sem engedném, a család az szent! Anyagiak ide vagy oda de ha ez neked nem fér bele akkor nem fér bele! Ezt neki is meg kell értenie!
2014. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!