Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha a fiam...

Miért baj az, ha a fiam apjának a SAJÀT pénzemből küldök csomagot?

Figyelt kérdés

A volt párom egy éve börtönben van, mivel nincs senkije ezért havonta küldök neki pár ezer forint értékben csomagot.

A jelenlegi párom ezért nagyon mérges. Az én pénzemen küldök neki ezt azt és mégis csak a gyerekem apja!


2014. ápr. 13. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen a gyereked apja nem a tied.Igaza van a párodnak,neked ahoz az emberhez már semmi közöd.Nem kötelező dutyiba kerülni
2014. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha a parod, akkor elmeletileg egyutt eltek. Ha egyutt eltek, akkor eselyes a kozos kassza. Akkor pedig nincs en penzem, te penzed, csak kozos penz van.

Mellesleg miert kell csomagot kuldeni????

2014. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Úristen de nem értem az embereket. Attól még szeretheti a gyereke apját, hogy nincsenek együtt (szeretheti, nem azt mondtam, hogy szerelmes belé). Nem kellene állandóan féltékenykedni.
2014. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Azért mert a gyerekem apja.

2. Senkije nincs rajtunk kívűl.

A párom pedig ne sajnáljon már pár ezer forintot amiért én dolgozom meg.

2014. ápr. 13. 11:54
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is küldenék csomagot a gyerekem apjának,ha nem lenne senkim. De az is érthető, hogy a jelenlegi társadnak ez nem tetszik. Nem tudom mit szólnék hozzá, ha párom az exének vásárolgatna havonta egyszer. Nem a pénz itt a lényeg. És ez nem féltékenységről szól. Annak a kapcsolatnak valamiért vége lett, börtönbe került a pasi. És ez, hogy még mindig gondoskodsz róla, bonyodalmakat okozhat majd mikor szabadul.
2014. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Akkor meg tartsa el a gyerekét is a börtönből ne mástól várja.
2014. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

1. Azért mert a gyerekem apja. - Ez esetben neki kellene gyermektartasdijat fizetnie, nem neked csomagot kuldeni.


2. Senkije nincs rajtunk kívűl. - illio ember van igy a vilagon. A csomag nem letszukseglet. Kap enni, inni, extra meg ne kelljen mar neki. maga felelos a sorsaert.


A párom pedig ne sajnáljon már pár ezer forintot amiért én dolgozom meg. - Nem kozos kasszan vagytok? O nem jarul hozza pl a te gyerekeid koltsegeihez? Elkepzelhetetlen a szamomra, hogy egy jovedelembol fenn tartasz egy lakast, fizeted a rezsit, az elelmiszert plusz eltartasz minimum ket gyereket meg magadat.

2014. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem dolgozik a börtönben? Abból nem kérsz gyerektartás bőven elég jótett lenne szerintem is.

Teljesen igaza van a párodnak gyereked mellett még az apját is tartsa el? Nincs az a hülye férfi a világon aki ezt hagyná.

2014. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Elképesztő, hogy itt egyesek mennyire smucigok, attól, hogy ti utáljátok az exeteket és a párotok minden pénzét beosztjátok az az emberséges, ha segít a gyereke apjának. Majd ha kijön akkor meg fordítva lesz. Nem csak gyilkosok ülnek a börtönbe. Én is küldenék neki ha békében váltunk volna el.
2014. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, ez nem a smucigságról szól. Itt arról van szó, hogy a kérdező párjának ez rosszul esik, és jogosan. Nem ő a gyermek apja, de gondolom mégis ő gondoskodik róla, míg az apja börtönben van és utána is gondolom, hacsak ott nem hagyja a kérdező, mikor szabadul az ex. De ha a kérdező szimplán csak kedvességből gondoskodik a volt párjáról, az akkoris szülhet rossz vért, mikor az kiszabadul, mert nem hiszem h közömbös még a nő iránt. Főleg, hogy börtönben van és senkije nincs.

Csak képzeld magad a jelenlegi pasi helyébe.

2014. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!