Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy szerez pénzt?

Szerintetek hogy szerez pénzt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány testvérem. Képzeljetek el egy 15-16 éves lányt. Nem élünk rosszul, sőt, jóval az átlag felett, de valahogy a szüleim ellenzik egy adott tárgy, egy elektronikai cucc megvételét. 1 éve könyörög, és minden. de valahogy mindig el lehet csöndesíteni. de mindegy. szóval ilyen tipikus fogyasztó és buta is ilyen téren rohadtul. És most kitalált egy pénzszerzési módszert, és tényleg szerzett már közel 80e Ft-ot. Utánajártam az információi alapján, és eléggé sántít nekem a dolog, kb. 90%, hogy ezt nem így szerzi. (az alap sztori jó volt, de én utánajártam, és kérdezgettem, hirtelen sokat változott a sztori.) A lényeg, hogy lehet, a szüleimtől lopja (nem olyan nehéz, és nem is annyira feltűnő, ha ügyesen csinálja...)vagy egészen máshogy, fogalmam sincs. Ötletek?

Mit kéne tennem?


2014. ápr. 12. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Mi bajod van?


"a szüleim ellenzik egy adott tárgy, egy elektronikai cucc megvételét. 1 éve könyörög, és minden. de valahogy mindig el lehet csöndesíteni. de mindegy. szóval ilyen tipikus fogyasztó és buta is ilyen téren rohadtul."


Ezt mit jelent? "tipikus fogyasztó" - ja, te meg az öntudatos önellátó vagy, ugye? Szépséghiba, hogy a szüleid tartanak el... A testvéred attól még nem buta, mert szeretne valami elektronikai kütyüt, legfeljebb más az ízlésetek.

Te viszont remélem, nem vagy több 13-nál...

2014. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DD ismered azt a kifejezést, hogy fogyasztói társadalom?
2014. ápr. 12. 22:20
 3/8 A kérdező kommentje:
másrészt azt írtam, hogy buta is ILYEN TÉREN. Ez nem jelenti, hogy buta. Más az ízlésünk? itt szó sincs arról. Hozzak egy példát? Vehetsz az egyik boltban 1 almát, ami nagyon szép, meg finom is biztos 40 Ft-ért. Átmész a másikba, és van egy pont ugyanolyan, de oda van írva, hogy Spanyolország legszebb vidékéről, és 80 Ft. Na ő a 80 Ft-osat venné. És légyszi ebbe is köss bele.
2014. ápr. 12. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Tulajdonképpen mire gondolsz? Te is pénzt szeretnél szerezni, és kell a tuti trükk, vagy a szüleiteknek akarod beárulni?
2014. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy rosszba keveredjen. Drog vagy lopás vagy mittudomén mi jöhet szóba. Ti komolyan ennyire ki vagytok ábrándulva a világból?:D
2014. ápr. 12. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne is törődj a kemény logikákkal itt, kérdező. Mire gyűjt? Talán beszélhetnél a fejével, hogy nem egy ájfon fogja szeretni és valós elismertséget és barátokat biztosítani neki vagy nem tudom mire gyűjt. Elhanyagolt gyerek mintapéldája. Szüleidnek is mondhatnád, hogy el van kallódva a leányuk, szeretettől távol esik. Ha közel esne, nem menekülne tárgyakba, ugye. Ez az elsődleges probléma, ez szüli a többit, ami miatt te is aggódsz. Nem mi fogjuk megmondani..
2014. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, hogy mi a "sztori" akkor talán meg tudnánk mondani, hogy van-e benne egyáltalán realitás, hogy így szerez pénzt vagy másképp...
2014. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

cida: 5000

komplett: 8000

így.

2014. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!