Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most un emgem, vagy miert nem...

Most un emgem, vagy miert nem beszel?

Figyelt kérdés
A baratom alig beszel hozzam ha olyanja van es komolyan felek h un vagy hasonlok. Voltunk etteremben, kerdezte h milyen volt s napom, meseltem, o ket mondatban osszefoglalta az ovet alig beszelgettunk egymassal, probaltam kerdezni de mindig rovidre zarta utana setaltunk es vegul kb csak en beszeltem. Ez csak egy kiragadott pelda.Gyakran ez van h nekem jar a szam, meghallgat de o alig beszel. Szerintetek ez igy normalis? Azt mondja o ilyen. H lehetnek vele jobb fej h kedve legyen beszelni?
2014. ápr. 11. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ilyen, akkor ilyen. Ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fog fél napot beszélni egyfolytában. :)

Fogadd el, hogy ő ilyen jellem és kész.

2014. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én sem tudok beszélgetni, csak konkrét témákról ... úgy tűnik még nem találtátok meg azokat a témákat, amelyek mindkettőtöket megmozgatnak
2014. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerinted akkor ez normális h én ennyit beszélek ő meg csak hallgat? Működőképes így a kapcsolat, vagy elege lesz ebből? Egyébként ha bármi fontos történik vele vagy döntenie kell mindig elmondja, és ha olyanja van dumálunk is, de amikor rákészülök h de jó lesz megyünk sétálni és végig kuksol akkor elbizonytalanodom h mi baja velem
2014. ápr. 11. 11:09
 4/16 anonim ***** válasza:
Természetesen normális minden. Az is, hogy te ennyit beszélsz és az is, hogy ő hallgat. Egy párkapcsolat akkor lesz tartós (jó eséllyel), ha a felek érdeklődési köre nagyjából hasonló, a lényeges kérdésekben hasonlóan gondolkodnak. Ez előbb-utóbb lehet, hogy gondot fog okozni, bár láttam már olyan tartós kapcsolatot, ahol az egyik fél hallgatag, a másik pedig beszédes, tehát kivételek mindig vannak. A lényeg, hogy ne piszkáld emiatt, mert akkor előbb-utóbb elege lesz ebből. Fogadd el, hogy ő ilyen, ha a kapcsolat elején nem volt ennek szöges ellentéte.
2014. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semmi baja veled ... én szeretem, ha a párom "fecseg", és érdekel is a mondanivalója ... akkor is, ha nem fűzöm tovább, csak bólintok, vagy hallgatok ... tizen éve vagyunk együtt két gyerekkel és működik ... igaz, ő sem érti, hogy én miért nem "beszélgetek", de ha valami fontos azt úgyis megbeszéljük, elmondom
2014. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy ferfi ket mondattal elintez mindent, amig a nonek 15 mondat kell.

Probaltal mar nem beszelni annyit? Probald ki. Mi lenne akkor? Csond vagy lehet hogy parod is tobbet beszelne.

Egy parnak nem kell allandoan kotyogni, nem ez jelenti az osszefuggest. Neha kell egy kis piheno is.

2014. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Ha fontos lennél, akkor venné a fàradsàgot beszélgetnmi, ha màr te is veszed! Ha ilyen, ha nem. Monnd neki, hogy vagy vàltoztat (vagy sak meg is probàlja), vagy vége! Mert egy kapcsolat igy nem ér semmit! Nàlam legalàbb is.
2014. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hasonlo volt a barátom is.. egyszerüen nem tudott beszélni, néz, mosolyog, bologat..majd szol 1-2 mondatot és ennyi. ha én nem szolaltam meg, ö nem szolalt meg vagy 3-4 orán keresztül. ugy mentünk el moziba, étterembe, sétálni...stb. feszélyezve érezte magát, nem tudott megnyilni, nem voltak saját gondolatai, spontán megmozdulásai. egyszer kaptam töle egy könyvet, kértem irjon bele, de ne olyat, hogy sok szeretettek Mucikának...hanem egy gondolatot, ami akkor éppen a fejében van..nem tudott mit irni..már erre is rágörcöslt, leblokkolt..ugyanigy volt mindenben..szexben, beszédben..mint egy droid. na 3 honap után vége is lett a "szerelemnek". szerintem ö alapbol selejtes áru, 36 éves, az anyjával lakik, az anyjával jár kettesben nyaralni...stb. stb.
2014. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#11: "selejtes áru..." -> ezzel a mondatoddal saját magad minősítetted ;)
2014. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8-ast akartam :) de szerintem érti mindenki... a lényeg, hogy a véleményalkotásból sok mindent le lehet szűrni ;)
2014. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!