Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma ordibált velem...

Párom ma ordibált velem amiért a fiamnak vettem egy telefont. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A fiam nagyon szeretett volna egy telefont, ma vettem is neki egy használtat 12000 forintért. Párom szerint nem kellett volna mivel az ő pénzét költöttem el. Jelzem, tegnap ideadta a fizetését. Akkor most miről beszél? Ennyit sajnál a gyerekemtől?
2014. ápr. 8. 19:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
14%
Ez egy vacsora ara. Szerintem sem olyan tetel amivel el kellszamolni. De ha szrul alltok, akkor meg kellett volna kerdezned.
2014. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
72%

"Ez egy vacsora ara. Szerintem sem olyan tetel amivel el kellszamolni."


Mondom én, hogy Magyarország jobban teljesít. Fel is lehetne emelni az ÁFÁt mondjuk 35%-ra...

2014. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
83%

Egy vacsora ára???

Most komolyan, csak én vagyok csóró, hogy nálam egy vacsora még ennek a tizede sem lehet, mert akkor már hó végére nem marad semmi??

2014. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

A kulcs az, hogy "ordibált". Milyen jogon? Tisztelet? Kommunikáció? Konfliktuskezelés?


Vagy csak üvöltözünk egy terhes asszonnyal és kész?

2014. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó a tisztelet ott bukott meg amikor a kérdező megbeszélés nélkül elköltötte a férfi fizetését. Akinek nem adom meg a tiszteletet én sem várhatóm el tőle, mégis milyen alapon?
2014. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

mivel nem tudjuk h a hölgy mennyit keres....

(igen terhesen is lehet dolgozni akár az utcsó hónapig is !!!)

de valszeg kap gyt- és csp-t is

ezeket spec a gyerekere kellene költeni !


másik nekem mind a két nagy 2ikos korában kapott telcsit

lévén egyedül jártak suliba a szomszéd kerültbe

így ha bármi történt el tudtuk érni egymást...

sajna nem egyszer volt h szükség is volt rá !

2014. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
25%

35: a KÖZÖS gyermeket várva, közös életet élve nincs olyan, hogy a férfi fizetése. Ugyanis pont amiatt nem keres, mert a közös gyereket várja, mely közös megállapodásból fogant s születik.


Kultúrembereknél.

2014. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
57%
12000 forint tényleg nem olyan nagy összeg egy ötödikes telefonjára. Kérdés, hogy MELLETTE JUT-E MINDEN MÁSRA?
2014. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
37-es ha a gyerek miatt lenne akkor járna táppénz neki.
2014. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
27%

39-es: és? Ha valaki állapotos egy párkapcsolatban, az önként vállalt gyerekkel, amit két ember akart, akkor a nem terhes fél normális kommunikációja az ordibálás?

Vagy -ahogy itt írták-, a "pasi pénzét költi", ezért"tiszteletlen"?!


Csak én ütközöm meg ezen és mindenki másnál a gyermeket kihordó fél kussoljon, mert leordítják? Meg nem az ő pénze? Akkor kié? A gyerek kié? Nem közös? A terhek nem közösek? Egy nővel meg lehet ordibálni csak úgy?


És még engem pontoznak le a sárga földig, mert fennakadok azon, hogy van, akinek ez a stílus normális.

2014. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!