Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma ordibált velem...

Párom ma ordibált velem amiért a fiamnak vettem egy telefont. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A fiam nagyon szeretett volna egy telefont, ma vettem is neki egy használtat 12000 forintért. Párom szerint nem kellett volna mivel az ő pénzét költöttem el. Jelzem, tegnap ideadta a fizetését. Akkor most miről beszél? Ennyit sajnál a gyerekemtől?
2014. ápr. 8. 19:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Övé a gyerek?

Te dolgozol?

2014. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem nagy összeg miért nem a te pénzedből vetted? Ja mert hogy nincs?
2014. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetetlen, hogy a párom ordibáljon velem, alap elvárás az egymással szembeni normális hangnem. Ha mégis ilyet tenne, első körön ezt beszélném meg vele.

Egyébként ő nem akarta a telefont, ezt már jelezte, te meg megvetted a háta mögött. A helyében bárki kiakadna.

2014. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
38%

kozos gyermek a fiu?

12 eves gyereknek kell mar a telefon ( barmi tortenhet ne adj isten..) de azert en megbeszeltem volna a parommal.. jon a baba arra is kell felre tenni boven.. nem 1-2 forint. 12 E forint lehet nem sok nektek masnak igen... itt mind a kettotoknek igazat adok neki azert mert a hata mogott vetted meg neked azert mert szukseges egy telefon a mai vilagban egy 12 evesnek es 12E forintert nem vehettel igazan valami hiperszuper telefont.. ulj le a paroddal es eloszor is az ordibalast beszeljetek meg azutan pedig hogy egy 12 evesnek mar igen is kell telefon meg ha csak hivasra jo.. ez az en velemenyem..

2014. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%
És attól, hogy terhes vagy miért nem vagy táppénzen, ja mert előtte sem dolgoztál már, könnyű más pénzére azt mondani, hogy nem sok.
2014. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
73%

# 24/25


Nem is tudom, mi hogy bírhattuk ki nélküle.

Amire nem telik arra nem telik, azt a gyereknek is tudomásul kell vennie, és egy fizetésből igen luxus gyereknek mobil.

2014. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
71%
Ha annyira nagyon kell (és tényleg csak telefonálásra), akkor a legolcsóbbat is meg lehet venni. Azt meg ne magyarázza nekem senki, hogy 12ezernél olcsóbban nincs.
2014. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ, mennyi a havi jövedelmetek. Ha százezer, akkor abból megbeszélés nélkül nem lehet elkölteni 12 ezret, az igenis sok. Ha négyszázezer, akkor meg felesleges 12 ezer miatt hisztizni, főleg ordibálni.
2014. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

24, meg a fenekébe kamera.... én se tudom, hogy birtam ki a nagy főőőővárosban telefon nélkül....anno 10 éve....pedig gondolj bele már akkoris kemény idök jártak :D 2004-ben... :D m.arha szülök...

egyébként a gyerek 10 ÉVES!!! NEM 12.

2014. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem 12000 forint nem olyan nagy összeg."


Ha nem te keresed meg, akkor nem. Ha te güriznél érte, akkor máshogy fognád fel.

2014. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!