Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmehetek nelkule is?

Henrietta a kérdése:

Szerintetek elmehetek nelkule is?

Figyelt kérdés
Egy 2 gyerekes anya,2 evvel ezelott megismerkedtem egy pasival akinek nincs gyereke de elvalt. Nagyon jol megertjuk egymast nagyon egyforman gondolkodunk, mindent meg tudunk beszelni minden oke lenne de sajnos o munkanelkuli es en kulfoldon dolgozok es nagyon ritkan ha tudunk 3,4 napra talalkozni eggyutt lenni. Egy nagyon jo barat, lelki tars . Nem elunk eggyut es e miat hogy munka nelkuli nem tudunk ossze jonni. Most nekem adodott egy kulfoldi 8 napos kirandulas tengerhez mennek a gyerekeimmel, de o ezert megsertodott es szakitani akar velem mert nem jon velunk amikor nekem ez is eleg ezt az utat kifizetni, neki meg egy ilyen utra nincs penze. Ezzel en valami rosszat teszek szerintetek, h. elmegyek nelkule? Amikor nem biztos a kapcsolatunk sem a munkanelkuliseg miatt. Soha meg nem adodott ez nekem es csak oromot akarok szerezni a gyerekeimnek ezzel, csak o miattuk mennel ell. Ez olyan nagy bun?Ezzel en valami rosszat teszek szerintetek, h. elmegyek nelkule? Amikor nem biztos a kapcsolatunk sem a munkanelkuliseg miatt. Soha meg nem adodott ez nekem es csak oromot akarok szerezni a gyerekeimnek ezzel, csak o miattuk mennel ell. Ez olyan nagy bun?
2014. ápr. 3. 17:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Csak durcázik mint egy gyerek, szánalmas egy alak lehet.

2. Mit gondol, miért fizetnéd ki az övét?

3. Ha nem érti meg, hogy a gyerekeid fontosabbak nála (talán ez még úgy változhat, hogy ugyanolyan fontosak lesznek) akkor hagyd ott

2015. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!