Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmehetek nelkule is?

Henrietta a kérdése:

Szerintetek elmehetek nelkule is?

Figyelt kérdés
Egy 2 gyerekes anya,2 evvel ezelott megismerkedtem egy pasival akinek nincs gyereke de elvalt. Nagyon jol megertjuk egymast nagyon egyforman gondolkodunk, mindent meg tudunk beszelni minden oke lenne de sajnos o munkanelkuli es en kulfoldon dolgozok es nagyon ritkan ha tudunk 3,4 napra talalkozni eggyutt lenni. Egy nagyon jo barat, lelki tars . Nem elunk eggyut es e miat hogy munka nelkuli nem tudunk ossze jonni. Most nekem adodott egy kulfoldi 8 napos kirandulas tengerhez mennek a gyerekeimmel, de o ezert megsertodott es szakitani akar velem mert nem jon velunk amikor nekem ez is eleg ezt az utat kifizetni, neki meg egy ilyen utra nincs penze. Ezzel en valami rosszat teszek szerintetek, h. elmegyek nelkule? Amikor nem biztos a kapcsolatunk sem a munkanelkuliseg miatt. Soha meg nem adodott ez nekem es csak oromot akarok szerezni a gyerekeimnek ezzel, csak o miattuk mennel ell. Ez olyan nagy bun?Ezzel en valami rosszat teszek szerintetek, h. elmegyek nelkule? Amikor nem biztos a kapcsolatunk sem a munkanelkuliseg miatt. Soha meg nem adodott ez nekem es csak oromot akarok szerezni a gyerekeimnek ezzel, csak o miattuk mennel ell. Ez olyan nagy bun?
2014. ápr. 3. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én ugy lennék vele, ha ezt nem érti meg akkor Menjen. hány gyereked van? 2 vagy 3? csak mert Nehogy már te fizesd az övét is.. sztem
2014. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis ez nem bűn, az meg hogy a gyerekeidnek jót akarsz az csak téged méltat. És hogy nem tudod elvinni őt is mert nincs annyi pénzed hogy magaddal vidd arról nem tehetsz, és ha ezt nem érti meg akkor szerintem 1 számító ember. És ha meg szakít veled akkor sem kell kétségbe esni mert ugyis keresni fog. Szóval engem nem foglalkoztatna hogy most neki ez nem tetszik.

Én meg ha ilyen helyzetbe lennék mint ez az ember akkor nem is akarnék menni mert nem lenne pofám hozzá, hogy mindent 1 másik ember fizessen.

Nem ide tartozik de kíváncsiskodhatok hogy mióta munkanélküli?

2014. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel életemben csak 1-szer élek, ezért nem érdekelnek alulfejlett egyedek hisztijei.

Szakìtson, kinek van szüksége egy kislànyra.

2014. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad miatt mennél a tengerhez, a saját pénzeden, ahhoz is teljesen jogod van. Normális ember ezen nem sértődik meg.
2014. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kivetnivaló nincs ebben, ne hagyd magad zsarolni.

Még ha együtt élnétek és úgy kifogásolná, hogy egyedül hagyod. De így se vagytok együtt minden nap, nem mindegy neki, hogy hol vagytok a külön töltött idő alatt?

2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 eve munkanelkuli. kulfoldre nem akar menni dolgozni,mert nyelvet kell tanulni. es mert miert nem megyunk kirandulni egy szerenyebb helyre amit o is tudna fizetni. de nekem most ez varatlanul jott es en a tengerhez akarok menni a 2 gyerekemmel
2014. ápr. 3. 18:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosan. Mas lenne ha eggyutt elnenk, de a kapcsolatunk sem biztos,es nem bizik bennem,ez a baja.
2014. ápr. 3. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Az önzősége mellett engem az is elgondolkodtatna, hogy hogy lehet 4 évig munkanélküli. Tudom, hogy nehéz munkát találni, de hogy 4 évig semmit ne találjon, hát nem tudom. Miből él? Kell egy ilyen "férfi" neked?
2014. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van,nekem se megy a fejembe ez a 4 eve.valahogy ithonrol nem akar ki mozdulni.Valami titok lehet a hatterbe.de fo az hogy tokeletesnek viszi magad es nagyon magasan ul az o munkanelkuli helyzetebe velem szemben.
2014. ápr. 5. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!