Megunt a párom?

Figyelt kérdés
Családos anyuka vagyok, a párommal sok éve vagyunk együtt! Csak élünk egymás mellett! Néha már elegem van nagyon, szerintem nem érdeklem már egyáltalán! Mondtam hogy menjünk el tanácsadásra, de ő nem megy! Megismerkedtem egy pasival is (egyáltalán nem kerestem magamnak mást, ez csak úgy jött) Nem akarom megcsalni de így éljem le az életem? Mit tennétek a helyemben?
2014. ápr. 1. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem kellene ilyen könnyen feladnod/feladnotok.

Én amúgy sokszor nem értem,hogy az emberek nem tesznek semmit,mikor már baj van,könnyebb más partnert találni,ahelyett,hogy megbeszélnék és együtt megoldanák a problémákat. Nem feltétlenül tanácsadásra van szükség.

Üljetek le ezt komolyan megbeszélni.

Egyébként szereted még? Mert csak akkor van értelme küzdeni ezért a kapcsolatért.

Töltsetek több időt egymással,mozduljatok ki,dobjátok fel az életeteket.:)

2014. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi már nagyon-nagyon sokszor leültünk beszélni! Valameddig jó, aztán megint kezdődik elölről minden! Mint mondtam nem kerestem magam mást, és nem csaltam meg soha! Én kezdeményezek mindig, de sajnos őt ez nem érdekli, ahogy észrevettem!
2014. ápr. 1. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Családos anyuka vagyok én is. Két nagy fiam van.


Amikor azt látom a házasságomban, hogy kezd ellaposodni, abban a pillanatban feldobom valamivel. Vagy szervezek programot, vagy csak leülök beszélgetni a férjemmel. Ilyenkor nem az a téma, hogy nekem mi nem tetszik, hanem arról kérdezem, hogy neki mi nem tetszik, és min lenne jó változtatni.

Nyilván nálam a tapasztalatszerzés már megtörtént az első házasságomban, ami épp úgy ment tönkre mint a tiéd fog, ha nem lépsz.


A másik fontos dolog szerintem amiért pl nőktől "kritikát" is kapok. Mindig csinosan öltözök. A kritika úgy nyilvánul meg, hogy amikor családos barátnőimmel beszélgetek, akik melegítőbe járnak minden nap, és a "kiöltözés" a farmernadrág, hogy ők férjnél vannak, nincs szükségük csinos ruhára, mert őket a gyerekük teszi széppé, és nem akarnak senkinek tetszeni.

Szóval fontos, hogy egy embernek igenis fent kell tartani az érdeklődését, mégpedig a férjedét.

Az, hogy a csinos szexi ruhák másnak is tetszenek, csak még vonzóbbá tesz téged a férjed számára, mert ő is látja hogy néznek rád, jól esik neki amikor a barátai téged dicsérnek ezzel őt magasztalva, hogy milyen klassz felesége van.


Szóval a kommunikáció, és az önmagunkra való odafigyelés az amivel meg tudjuk tartani a párunkat. Ha egy nő jól néz ki, és elegáns és nőies, a pasi is alkalmazkodni fog, azaz jobban fog adni magára, hiszen ha nem teszi látja a különbséget. Így mindketten érdekesek maradtok, és minden nap meglátjátok azt az embert akibe anno beleszerettetek. 6 év után nálunk még mindig előfordul, hogy a férjem alig várja hogy hazaérjünk, mert azt a ruhát ami rajtam van inkább mellettem szeretné látni. Az első házasságomban nem tudtam fenntartani a férjem figyelmét, ezért ő is elhagyta magát, így vége lett. Így visszagondolva jórészt az én hibám volt. Nem tettem semmit, nem mozgattam meg.


Egy kinyúlt melegítős tv előtt söröző trikós férj csak egy kinyúlt melegítős konyhában összekoszolódott két hetente hajat mosós nő mellett lesz olyan.


Persze ezek csak a szerintem valós körülmények, és nem azt mondom, hogy te nem adsz magadra, csak sarkítottan vázoltam a dolgot.


Megcsalni semmiképpen ne csald meg. Ha nem akarsz tenni a kapcsolatért, akkor szakíts a pároddal, és keressétek a saját boldogságotokat. Ha meg úgy érzed megér egy misét az a sok év amit együtt töltöttetek, akkor meg ne csald meg.

2014. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :) Nagyon sokat segítettél, el is gondolkoztam most úgy igazából! Az az igazság hogy (természetesen ápolatlan nem vagyok,) kicsit elhanyagoltam magam! De akkor ezek után nem így lesz, köszönöm még egyszer!
2014. ápr. 1. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,már nem érdekled,annak könnyen lehet az az oka,hogy te sem tettél meg mindent azért,hogy érdekeld.Talán elhidegültetek egymástól,és ennek oka van.Egymástól eltávolodni nem kétperces folyamat,szóval mindketten hibázhattatok,míg idáig eljutottatok.Kis változtatással a külsődön,öltözködéseden,belsődön sok mindent elérhetsz,de ehhez az kell,hogy minderre a párod is nyitott legyen.
2014. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már jó ideje eltávolodtunk egymástól! Lett gyerekünk, azóta még rosszabb! :( Köszönöm a válaszod :)
2014. ápr. 1. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

11:54:


Bárcsak a majdani nejem így gondolkodna... De sajna ez a ritkább.

2014. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!