Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A többi lent.

Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel átjött mama.Úgy volt hogy ott,alszom de nem engedték.Ekkor hatalmas veszekedés volt.Anya,meg apa ugye ritkán isznak egy ,,kicsit".Most menjek el mamához,vagy maradjak itthon?Mit tegyek?
2014. márc. 31. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
most ezt nem értem,mi köze van hogy TE mégy nagyszüleidhez,meg ahhoz,hogy ritkán isznak a szüleid? :D Vagy alkeszok (voltak)?
2014. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azon vesztek össze.Nem alkeszok,csak ritkán sokat isznak.
2014. márc. 31. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha elmégy otthonról 1 napra,akkor máris teli isszák magukat,majd egymásnak esnek? Mondjuk ez tipikus alkoholista dolog....Ha meg veszekednek,akkor jobb ha addig is elmégy.
2014. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
El is fogok menni!Csak az a baj,hogy anyáék nem engedik.
2014. márc. 31. 09:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy ordibáltak ez előbb egymással a postán hogy mindenki hallotta!Erről ennyit.Úgy látszik a nem megyek :( Ja,meg anya az úton rosszul lett,itthon lefeküdt a padlóra.
2014. márc. 31. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
aszüleid konfliktuskezelő készsége egyenlő a nullával,meg nem értem miért rajtad töltik ki a nyomorukat.....ha már veszekednek,akkor legalább értelemszerüen ne előtted csinálják,nem tudom mi köze van az italhoz ehhez,de nem véletlen vontad párhuzamba a dolgot.Legalább anyádnak lehetne annyi esze,hogy nem a szemed láttára esik össze,meg vergődik,én a helyedben elmennék a mamámddal békésebb nyugodtabb helyre,amíg lecsillapodnak (ha lefognak egyáltalán).
2014. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen mennék!De ha elszökök úgyis utánam mennek,ha meg megkérdezem nem engedik.
2014. márc. 31. 10:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Még kérek választ!
2014. márc. 31. 11:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!