Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Marcsi1978 kérdése:

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
azt olvasom hogy nagyon sok kapcsolat megy tönkre és nagyon sok házasság! nekem egy házasságomnak annyi és lassan az élettársi kapcsolatomnak is szerintetek mért ilyen agrasszívek az emberek? és mért mennek tönkre a kapcsolatok? anyagiak? vagy miért
2014. márc. 27. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd le kicsit érthetőbben.
2014. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 strikeman ***** válasza:
Az "anyagiak" szerintem is elég nagy probléma szokott lenni, főleg ha az egyik félnek túl sokat jelent ez. Viszont ha egy pár nagyon ragaszkodik egymáshoz és tényleg szeretik egymást, akkor ez nem kellene, hogy gond legyen.
2014. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyagi oka is lehet, de inkább az emberség hiánya, az önzőség miatt. Meg hogy sokan nem avval jönnek össze, aki valójában illene hozzájuk. És persze a kommunikációs készség, a probléma megoldó képesség hiánya. Mindenki csak hajszol vmit az életben, ill. vkit, de maga sem tudja mit, kit. Sokan nem ismerik saját magukat, akkor hogy akarnak mással kapcsolatot kialakítani?
2014. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan sajnos meggondolatlanul házasodnak vagy vállalnak gyereket, és a sok stresszhelyzet folytán jönnek rá, hogy mégsem valók egymáshoz.


Nézz csak körül itt. Minden 2. "mennyi idő után házasodtatok" kérdés tele van fél-2 év után jellegű válaszokkal, sokuknál 1-1.5 év után már a gyerek is útban van, persze mindig "véletlen".

2014. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt is hozzátenném az eddigiekhez, hogy azért mert sokan a könnyebb utat választják. Könnyebb kidobni azt, ami elromlott az helyett, hogy energiát fektetnének annak megjavításába.
2014. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez így van utolsó én nem korán szültem az első gyermekemet 24 évesen de nem tudom biztos bennem van a hiba:(
2014. márc. 27. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
És a férjeddel mióta voltatok együtt? Csak kíváncsiság...
2014. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a volt férjemmel 12 évig
2014. márc. 27. 21:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!