Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve élek együtt. Szoktunk veszekedni, de nem jellemző, mégis ma úgy összekaptunk, hogy megcibált és ellökött, kis híján az asztal sarkának csapódott a fejem. Iszonyatosan rosszul esett, hogy képes volt ezt tenni, főleg, hogy nem volt jogos, amiért elkezdett velem veszekedni. Én már tudom mit fogok tenni, mégis kíváncsi vagyok, mások mit lépnének.
2014. márc. 27. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Azért meghallgatnám a párodat, hogy min kaptatok össze. Szerinte talán mégiscsak jogos volt a cibálás...
2014. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy járnék el, mintha egy számomra teljesen idegen ember vert volna meg.
2014. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg csak úgy, indulatból megütni valakit sosem jogos, és nulla önkontrollra, jellemre utal.
2014. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta szar a kaja, és milyen szar trehány ember vagyok, hogy nem dobom ki az elszáradt virágokat. Hozzáteszem dolgozó nő vagyok és épp mosogattam utána az ebédszünetemben, nem bírtam ki hogy ne szóljak vissza neki, aki semmi házimunkát nem csinál meg otthon. Minden az én feladatom.
2014. márc. 27. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynam! Aztan fozhetne magara.
2014. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És, egyébként mire jutottál, Kérdező?
2014. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Es mikor koltozol?
2014. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MrPifta ***** válasza:
18%
felindulásból történt. Le kell ülni és meg kell beszélni. Aki elhagyná, az még sok férfiban csalódna.
2014. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azonnal ott hagynám. Egyedüli mentség az lehet, ha te is verekedtél, semmi más.
2014. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mar mikor ezt megtette,abban a szent pillanatban megmondanam neki,hogy takarodjon el az osszes cuccaval egyutt.
2014. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!