Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Eliza; Zsófia; Kátya; Lejla

2014. márc. 25. 20:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Eliza, Zsófia szép, a Lejla max. Leilaként.
2014. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A Zsófia nagyon szép. Sokkal szebb mint a ma felkapott nevek. Manapság már ez számít különlegesnek. :)

A többi nem tetszik, amúgy vki írta és egyetértek, felénk is egyre több az Eliza.

2014. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik tetszik!

A Kátyát sajnos csak így lehet anyakönyvezni magyarországon, pedig a Katja szebb.. Én csak ezért nem adnám a kislányomnak.

A Lejla lehet Leila is, az szebb szerintem.


Add bátran bármelyiket egyébként! :)

2014. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Eliza és esetleg a Leila, a másik kettő nem. A Zsófia már túl gyakori (bár ezt elég sok névről el lehet mondani), tetszik de nem adnám. A Kátya túl oroszos, számomra nem szép.
2014. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az Eliza nem tetszik, a Zsófia nem rossz, de én nem adnám, a Kátya tényleg jobb lenne Katjaként, így nem jön be, a Lejla sem tetszik j-vel, csak mint Leila.


Egy Elizát ismerek, egy Lejlát (j-vel írja) és sok Zsófit, Kátyát egyet sem. :D

2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeget kihagytam: a Leilát így i-vel írva én adnám, egyik kedvenc nevem. A többit nem. :)
2014. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!