Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is akkora bűn ez?

Szerintetek is akkora bűn ez?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem a plüssállatokat, szerintem aranyosak. Gyerekkoromban nagyon sok volt nekem és mai napig ha látok valamit ami megtetszik akkor meg is veszem. Ugyanígy vagyok más játékokkal, mondjuk nem úgy, hogy bemegyek a játékboltba és megveszem hanem általában használt, egyedi darabokat veszek. A feleségem és a szüleim (meg néha mások is) piszkálnak miatta, hogy minek az nekem mikor már kinőttem belőle. Szerintem ebből nem lehet kinőni. Nem ülök le mindennel játszani csak egyszerűen kell. Néha jól esik egy-két dologgal szórakozni. A régi játékaim egy része is megvan még. Nem is drágán veszem őket, akkor nem értem mi a baj. Mi a véleményetek erről?

29F


2014. márc. 20. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En a paromat nem tudtam a jatekboltbol kirangatni :) es egy kutya alaku parnat meg kellett venni.... : D de nincs ezzel baj
2014. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bun de eleg fura.
2014. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
lelki nehézségeid vannak lezárni a gyerekkorod és felnőtté válni, mégha a látszat ez ellen szól is. ez nem egy természetes, egészséges dolog, de ez legyen a legnagyobb baj veled.
2014. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy csak annyira vagyok felnőtt amennyire muszáj, de így tökéletesen érzem magam és nem akarok ezen változtatni.

Nekem van olyan párnám, hogy ha összehajtom akkor bárány, ha szétnyitom akkor párna :D

2014. márc. 20. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég fura, az tény, szóval nem megszokott, de tényleg ez legyen veled a legnagyobb baj... :)
2014. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Harmóniába érzed magad tőlük?
2014. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem bűn csak szerintem felesleges kacat. Írod hogy nem játszol velük akkor mit csinálsz? Megveszed és felteszed a polcra egyel több porfogónak? Nem látom értelmét. Ez olyan lehet, mint nekem egy időben mikor elkezdtek bejönni ezek a turi butikok rengeteg ruhát turkáltam magamnak. Akkor még nem voltak ilyen drágák a bálás boltok, mint most egy-kettő. Ha rossz kedvem volt, ha jó kedvem volt, vagy csak unatkoztam mentem a bálásba és ott órákat képes voltam turkálni. 500 Ft-ért 2 nagy zacskó ruhával mentem haza. A végén már annyi ruhám volt, hogy nem tudtam hova tenni, akkor szelektáltam, gyűjtőbe bedobáltam egy csomót, kiürült a szekrényem és egy kis idő után újra elkezdtem vásárolgatni. Nem sok pénzt költöttem el, volt hogy csak 100-200 forintot vásároltam el, de jó érzés volt hogy mindig vanami új darabbal állítok haza amit kimostam, próbálgattam aztán legtöbbször nem is vettem fel. Szóval szerintem felesleges dolog amit csinálsz. Úgy lenne értelme, ha mondjuk szegény gyerekeknek ajándékoznál belőlük, vagy valami célja is lenne a gyűjtögetésednek. Például amit túrtam anyagot abból varrtam babzsákokat, meg karácsonyra varrtam kis állatkákat belőle annak úgy volt értelme.
2014. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a plusskutyam amit 3 eves koromban kaptam. Mar nem alszom vele mert eleg viseltes es foszlik. A polcon orzom az agyam mellett. :) 25/f
2014. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem bűn, szerintem nem is olyan durva. Apukám néha akkor is nézi a Barbie-s mesét, mikor a tesóim már rég kimentek a szobából. Szerintem jó dolog, ha egy férfiben van érzékenység az "aranyos" dolgok iránt. Nyilván nem ez a meghatározója, meg nem "jajjdecukiii"-zik egész nap, de értékelje a szépet, és ne ódzkodjon tőle, hogy "ez gyereknek való". Sokakon látszik, hogy igazából tetszene nekik az ilyesmi, csak félnek, hogy mit gondolnak róluk, nem tartják majd férfiasnak őket, stb. Feleséged van, aki szeret, fogadjon el ilyennek, hiszen ismer téged, minek piszkál vele? :)
2014. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24 éves, férjes asszony vagyok, kb. 200 db plüssállat sorakozik a szekrényünk tetején. A férjem tudta, hogy én csak velük költözök. Ezek mind egytől-egyig a szívemnek kedves, egyedi darabok, van köztük 50 ft-os, meg 5000 forintos is, a legtöbbet vagy ajándékba kaptam, vagy én vásároltam a helyi kutyamenhely megsegítésére. Ha ez bűn, akkor vállalom, bűnös vagyok! :)
2014. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!