Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni,...

Mit lehet ilyenkor tenni, kaphatok valahonnan segítséget?

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam a szívem alatt növekvő picivel, az apuka nem kíván részt venni semmilyen téren a továbbiakban az életünkben. Kihez lehet ilyenkor fordulni, van valamilyen állami intézmény ami segíteni tud?

2014. márc. 5. 00:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha már ahhoz volt eszed hogy csinálj vele gyereket, ahhoz is legyen hogy elmondod a nőjének és a talpadra állsz és behajtod a gyerektartást.
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Sajnos a munkahelyemről nem tudok elmenni gyedre, mert adót sem fizetnek utánam"


A jóbüdösmindenségit, de már tényleg... feketemunkának hívják, adócsalással megspékelve, és egy forint GYED-et nem fogsz kapni.

GYES és családi pótlék alanyi jogon jár (sajnos).

Szerencsére egyik sem egy nagy összeg, kb 40k egy hónapban összesen.

2014. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

-igen tudom, hogy így hívják, de sajnos ez van. Nem alkalmaztak sehol sem hivatalosan. Valamint a mai nappal el is küldtek...

Az is nagy segítség, de így addig sem tudom mit tegyek, már munkám sincs édesanyám nem dolgozik mert beteg, és még a baba is jön. Aminek örülök, és nagyon várom, de most minden összecsap felettem...

2014. márc. 6. 11:53
 24/24 anonim ***** válasza:

"Nem védeni próbálom, csak elmondani hogy így se úgy se lesz rajta behajtható, a pénz...

Mert vagy lelép, eltűnik ilyenek..."


Vagy ilyenek... Ez már csak kifogás, te kombinálod túl és kifogásokat keresel, hogy miért nem lépsz. Inkább kerülsz anyaotthonba vagy kockáztatod hogy elveszíted a gyereket???

Sokan csak üresen fenyegetőznek, mivel te is elbizonytalanodtál, valószínűleg látja, hogy beveszed. A volt férjem is bepróbálkozott, aztán amikor a képébe nyomtam a jogszabályokat, akkor egyből visszavett. Azért van nagy szája a volt párodnak, mert tudja, hogy nyuszi vagy.


"Attól is félek, hogy ha kiderül hogy babát várok a jelenlegi párja bántana... vagy valami nem tudom..."


Nem tudod... megint csak beképzeled.

Konkrét fenyegetés elhangzott? vedd fel telefonnal, tegyél feljelentést. Ha meg nem, akkor ne kombináld már túl.

2014. márc. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!