Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HElyre kell egyáltalán hozni...

HElyre kell egyáltalán hozni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keserdve. A párommal eleve zűrösen kezdődöt kapcsolatom, mára már odáig fajult, hogy alig találkozunk..és akkor is csak veszekszünk, mégis eszméletlenül kötődünk egymáshoz..

Épp ésszel felfogom, hogy ennek nincs értelme..de egyrészt még szeretem.. másrészt, már annyira belefáradtam ebbe a párkapcsolatosdiba..annyira nehezen találni manapság normális társat..és igazából nincs is olyan hely, ahol ismerkedni lehet. Most nem azt mondom, hogy azért nem szakítok a párommal mert félek, hogy nem lesz helyette más..eddig sem volt ezzel probléma..de valahogy mindegyik ugyanúgy végződik. És már elegem van.. hogy minden kapcsolatomban kiadom magam..és a végén elvesznek belőlem egy "darabot". Eddig mindig én szakítottam, de csak azért mert már tarthatatlan volt a helyzet. Úgy érzem az emberek egyre inkább elhidegülnek egymástól, hogy jellemző lett az eldobhatóság. Hogy MINDENKI pótolható.. Hm.. nem is tudom várok-e egyáltalán tanácsot..csak kíváncsi vagyok van-e, aki hasonlóan érez..


2009. dec. 12. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne itt piszkosul okos dolgokat mondani, de a helyzet az, hogy nem mindenki épít igazán mély kapcsolatokat. A felszínesek minden apróságtól tönkremennek, a mélyen gyökerezőek nem, de ha mégis, akk abba nem kicsit, hanem teljesen bele lehet... sőt... azt is mondhatnám, hogy bele KELL halni.


Nem... az emberek nem hidegülnek egymástól. Össze sem melegednek. Az, hogy felmelegítjük egymást az ágyban? Meg hogy addig ismételgetem magamban, hogy a másik boldoggá tud engem tenni míg el nem hiszem? Ez egy nagy semmi.

Akivel ilyen kapcsolatod van, az tényleg pótolható. Szép lassan széthordjátok egymást, és fáj majd a semmi... innen minden kiszámolható matematikai alapműveletekkel.

2009. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!