Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is anyós (a férfi...

Nálatok is anyós (a férfi anyukája) a családi nagy főnök, ő irányítja apóst, sógornőt, és a párodat te ezzel mit tudsz kezdeni?

Figyelt kérdés

Anyós a sakkozó, a családtagok pedig a sakk figurák?

Nálatok hogy van?

Voltak már nem kedves húzásai az anyósnak?

Milyen (látható, láthatatlan) fondorlatokat szőtt vagy talált ki ellened? Ami esetleg csak neked esett rosszul, vagy direkt ellened irányult? Pl.: Hisztizett a fiának, miattad, a te viselkedésed miatt? A család előtt kiabált már le téged?



2014. febr. 15. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

anyósom elvált, egyedül nevelte az egyszem fiát, aki immáron 6 éve a párom.

voltak már húzásai, és néha kicsit messzire ment, de mindig szem előtt tartottam hogy ő adott életet annak az embernek akit nagyon szeretek, nem fogok megsértődni, visszavágni, még akkor sem ha megbánt.

az ellenségeskedéssel nem megyek semmire. alapvetően egy intelligens nő, így azt a taktikát választottam hogy megmutatom milyen nemes lélek vagyok, ha kővel dob, és akkor is kenyeret nyújtok felé. működött. látta hogy szeretjük egymást, és az idő minket igazol.


nem sűrűn találkozunk, de jónak mondható a viszony, egészen közvetlen stílusban tudok vele beszélgetni, ha épp nem bal lábbal kelt fel.

2014. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, hogy ide miket írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo.. Bár én ebben a felállásban csak unoka voltam, de így is gyomorforgató volt a dolog.
2014. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Leírtam a másik kérdésnél is, de itt is megosztom: Egyszer kitalálták, hogy zabigyerek vagyok, akit anyukám a házasságba hozott. Ez érdekes, ugyanis 2 éve voltak apukámmal házasok, mikor megszülettem, és az esküvő előtt is két éve ismerték egymást, szóval csak minimum 4 évet lőttek mellé. És emiatt lényegében az egész falu hülyének nézte őket, mert hát egy kisgyereken látni, hogy 3 éves vagy 7 éves, szóval... de ők kitartottak a hülyeségük mellett, csakhogy anyukámat bemocskolják.
2014. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem, anyósom ritka jó arc. Férjem is kijön az övével, szóval béke van. Sógorommal már nehezebb a helyzet. Szerencsétlen flótás, elvált, anyjához visszaköltözött, azóta elviselhetetlen. Bántja a gyerek előtt a 65 éves nagyanyját, elég ocsmány módon. Urammal nem egyszer pofoztuk fel kis híján a fazont.
2014. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Voltak aljas húzások, ocsmány és pitiáner próbálkozások, de rendre mattot kapott tőlem. Ma már nincs több sakkparti: jópár éve, hogy megtért az őseihez. Nyugodjék békében!


Nos és nálatok, Kedves Kérdező, hogy áll a sakkparti? :)

2014. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez a z hogy nem tudod megválogatni a párod szüleit, mert mi van ha nem ismered őket mert ugye nem az az első mindenkinek hogy a szülőket mutogassa hanem hogy jobban megismerjék egymást.

Ha nem jó a család többi tagja akkor inkább eldobod a szerelmet?

Ez a kérdés annak szól aki szóba se állna olyan emberrel akinek ilyenek a szülei.

Amúgy nekem a volt anyósom volt ilyen és nagyrészt befolyásolta nyilván hogy egyel több ok lett hogy miért hagyjam el akkori páromat, de nem egyből dobtam fel a kapcsolatot csak miután kiismertem hogy milyen emberrel kötöttem össze az életemet.

A mostani anyósommal semmi bajom azon felül hogy okít és mindig azt akarja hogy amit ő akar az legyen mert ő a bölcs.

Pl ma nagyon nyűgös a babám és amikor már nem bírta hallgatni hogy ordít akkor be nyitott a szobába és mondta hogy vigyük ki a friss levegőre kocsiba az udvarra.

De nem is az ám hogy ha nem bírja hallgatni akkor ő öltöztesse fel és ő majd kinn a hidegbe eltologatja á nem neki dolga van.

Nekem kell, ő csak a tippet adja, én meg ugorjak engem csak ez dühít hogy mindent helyettem akar dönteni.

Hát én meg nem akarok oda kinn fagyoskodni ezért felöltöztettem beletettem benn a kocsiba a gyereket kinyitottam rá az ajtót és tologattam, mert senki nem tologja csak osztja az észt.

Már csak azért is nehogy az legyen amit ő mond, mert nagyon dühít.

Egyébként meg nagyon segítőkész asszony ha kell elválalja a gyermeket ha mennem kell valahová egyedül de amikor én is itthon vagyok általában enyém a feladat ő csak akkor jön babusgatni mikor nem sír amint sír passzolja is tovább na meg ha fürdeni megyek és megkérem.

Mostanában amúgy is olyan ingerlékeny vagyok mert éjjel is gyakran fenn van a kicsi és nem tudom magam kipihenni már 1 éve nem aludtam át egy éjszakát sem.

Nappal meg meg mondja mindenki hogy mit csináljak.

Nem vagyok olyan éhhetetlen hogy nekem mondani kéne.

Csak más okostojás mert megteheti mert az ő háza.

Volt mikor éjjel is ránk nyitott csak meg kérdezni mi a baj segíteni semmit sem tudott volna azóta nem is jön éjjel mert elküldte a férjem hogy minek kíváncsiskodik ha segíteni nem akar.

2014. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szörnyű az anyósom. Az elején nagyon kedves volt de alkoholista ez tény. A parom (mostmar ex) vele él, haza adja minden pénzét. Terhes lettem nem volt tevezve de igy alakult. Anyós bekattant hogy a legfőbb pénz forrása eltűnik és arra próbált rávenni hogy abortuszra menjek el mert az ő kicsi fia még nem készült fel a gyerekre. Ellenem hangolta, bemagyarázta a fiának, hogy egy terhes nőnek nem úgy kell viselkednie mint nekem én egy hárpia vagyok mert annyit mertem tőle kérni hogy az alkohollal fogja vissza magat ami anyós szerint nem normális mert én vagyok a terhes a fia akkor miért nem ihat és dohányozhat az arcomba? És nekem csak a pénze kell irányítani akarom az életét. Végül addig fajult a dolog hogy egyedül maradtam terhesen mert a páromnak fontosabb lett az anyja es az alkohol mint én meg a gyereke.
2014. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ki kell szállni a sakkjátszmából, hadd borítsa másokra a táblát idegességében a vén szatyor :D
2018. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!