Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék még egy gyereket....

Baráth Klaudia kérdése:

Szeretnék még egy gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy fiam, de sajnos az apja nincs velünk. Egy jó ideje van egy másik párom ő is szeretne gyereket. De én nem látom hogy érett volna-e a gyerekneveléshez. Félek hogy ő is apa nélkül maradna. Mit tegyek?
2014. febr. 14. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Keress érett pasit először.
2014. febr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Szexelned kell.
2014. febr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat ket gyerekes egyedulallo anyának lenni nem egyszeru es a többségnek meg lenne rolad a véleménye a kulonbozo apák miatt......
2014. febr. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 QueenRavenna ***** válasza:
76%
Nem kellene minden új kapcsolatodba gyereket potyogtatni.
2014. febr. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is apa nélkül nevelem az egykémet, én is szeretnék még egy gyereket, és én is nagyon félek, hogy megint egyedül maradnék immár két gyerekkel, úgyhogy csak akkor vágnék bele, ha biztos volnék benne, hogy egyedül is menne: saját vállalkozást építek és megtakarítok épp. a megfelelő ingatlan már megvan. könnyen lehet, hogy az lányomnak majd csak 10 éves korában lesz tesója, amit nagyon sajnálok, de aki egyszer megégette magát az már nehezebben kockáztat, szerintem ez tök normális. várj még a babavállalással, ha nem vagy biztos a helyzetedben.
2014. febr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, akkor ne vállald. Általában az ilyen megérzések helyesek, csak az emberek többsége inkább homokba dugja a fejét. Nekem még nincs gyerekem, de észrevettem, hogy általában mindenki tudja, hogy mi lenne az ésszerű, csak a szívükre hallgatnak. Én is jártam így és nem egy barátnőm maradt rossz kapcslatban miközben tudták, hogy lépni kéne. Ezzel nem azt mondom, hogy a te kapcsolatod rossz, csak azt, hogy én úgy vettem észre, hogy az ilyen gondolatkora igenis hallgatni kell, akkor is ha legszívesebben elkergetnéd őket. Én a helyedben sokat beszélgetnék a párommal arról, hogy pontosa mivel is járna az a gyerek, mert ha neki még nincs akkor valószínűleg nem tudja. (Nő létemre én sem tudom, pedig pár éven belül már aktuális is lehet a téma... Egyszer láttam egy listát bezzeganyán, hogy pár dolog, amit senki sem említett előre. Hát csodálkoztam jókat, az anyukák bőszen meg helyeseltek alatta)
2014. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!