Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sértő volt az anyósom felé?

Ez sértő volt az anyósom felé?

Figyelt kérdés

Németországban élünk a férjemmel és a fiúnkkal.


Párom szóvá tette hogy illetlenség és bunkóság volt a részemről hogy az egyik nap miközben beszéltünk az anyóssal és a sógornőmmel skypon hogy én közben pötyögtem ( igen közben facebookoztam de nem tudtam hogy rosszul esik nekik) aztán rá két napra amikor ismét hívta őket skypon a férjem palacsintát sütöttem és nem mentem oda a kamerához hogy köszönjek.

Szerintem a sógornőm vagy az anyósom tette szóvá ezeket, és ezért mondta nekem.


Szerintetek bunkó vagyok?


2014. febr. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem....

LEgközelebb légy körültekintőbb, ha ilyen érzékenyek...

2014. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért tényleg nem illik főleg úgy hogy személyesen ritkán is látjátok egymást viszont mikor mégis beszélgettek nem vagy "teljesen" ott. Az hogy nem köszönsz pedig nem megoldás szerintem.
2014. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
bunkó nem vagy :) de tény... kicsit illetlenség... máskor ezekre figyelj oda és kész :) egy köszönést kibírsz, hogy odafutsz... ha meg hívod őket, akkor meg tényleg velük beszékgess.. ne facebook-ozz :)
2014. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg illetlenség, és nagyon zavaró a másik fél számára. Bunkó nem vagy, akkor lennél, ha ezt tudva azért is folytatnád.
2014. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Inkabb neveletlenseg, foleg ha ritkan talalkoztok, es meg akkor is inkabb facebookozol, aztan meg arra sem vagy kepes, hogy koszonj nekik palacsintasutes elott. Ket szot igazan valthatsz anyossal....
2014. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem illetlenség, ha beszélgetés közben Facebook-ozol. Ha meg éppen palacsintát sütsz, azért oda tudsz menni legalább egy köszönés erejéig.
2014. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne Fb-ozz közben. A palacsintasütés meg...hát nem lehet eldobni mindent, hogy anyóssal társalogjál, másrészről meg ha odaköszönsz és annyi, abba is belekötött volna, hogy miért nem csevegsz. Párod meg hívott volna oda, ő is csak utólag okos, mi?
2014. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!