Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jo otlet, vagy...

Mennyire jo otlet, vagy mennyire illik hogy karacsonyra akvariumot (halakkal persze) vegyek a baratnom szuleinek?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen halakat szokas, vagy mire kene odafigyelni?
2009. dec. 8. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk előtte puhatold ki, hogy mit gondolnak a háziállatokról. Mert nagyon mellélőhetsz vele. De ha bírják a halakat, akkor jó ajándék lehet. Egy állatkereskedésben biztosan tudnak majd segíteni vagy az állatok topikban, hogy pontosan milyen halakat vegyél bele és hogyan kell gondozni őket.
2009. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az anyukaja biztos szeretne, mert mar volt regebb errol szo! Mondjuk a takaritasat meg stb megoldanam en, mert legalabb addig is a baratnommel lehetnek!
2009. dec. 8. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a barátod, hogy egyáltalán szeretik-e a szülei a háziállatokat, azon belül az akváriumlakókat. Különben könnyen okozhatsz kellemetlenséget és érezhetik úgy, hogy a nyakukba sóztál egy adag felelősséget, amit ők nem is akartak. Esetleg nyíltan rá is kérdezhetsz: "Kati/anyuka/mama, stb., mi a véleménye/d/ az akváriumokról?" Ha a szülők részéről rendben van a dolog, akkor pompás meglepetést okozhatsz nekik. :)
2009. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nagyon jó ötlet! Én is örülnék ilyesminek karácsonyra. :-)
2009. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jo otlet. Hany evesek vagytok vagytok es miota vagytok egyutt? Mert szerintem,ha nem vagytok egyutt tobb eve,akkor ilyen volumenu ajandekot nem illik venni. Az en egykori volt baratom vett a szuleimnek egy hasonlo dolgot,amit szepen kivagtunk a francba,amikor kiderult,h megcsalt es szakitottunk. Egyebkent apam mar reg kidobta volna, csak illendosegbol tartottuk meg.
2009. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Joval tobb, mint 5 eve vagyunk egyutt, de pl kozosen is vehetnem a baratnommel. Mert ma szetneztem, es azert eleg dragak, marmint kicsit kiugrik a karacsinyi keretbol, de amugy en is eleg sok mindent kapok evkozben a szuleitol, de ok tolem nem akarnak semmit elfogadni. S akkor gondolkoztam azon, hogy karacsonykor akkor kapnanak egy nagyobb ajandekot, amivel mar nem tehetik meg azt, hogy ne fogadjak el.
2009. dec. 8. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Merész ötlet de ha tudod hogy szívesen fogadnák akkor miért ne!!!
2009. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!