Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy él meg az, akinek volt...

Hogy él meg az, akinek volt munkája, saját lakása, de munkaélküli lett vagy 50ezer alatt keres mostmár?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tartalékai, sehogy. Max. ha van, aki segítsen neki (pl. szülők).
2014. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Párom úgy él, hogy sehogy. Anyukámékhoz költöztünk, az albérletünk ott áll szinte üresen, de visszaadni nem akarjuk, meg hát tartozunk is 1 havi rezsivel.

Van munkája, de legkorábban márc. elején kap fizut. Addig meg tartozik fűnek-fának.

2014. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Én is és a szomszédaim is munkanélküliek vagyunk.


A két szomszéd asszonyomat a férjeik tartják el elég jól keresnek igaz mindkettő albérlő úgyhogy nem könnyű nekik sem de valahogy megvannak.


Nekem csak egy nyugdíjas anyukám van ápolásin vagyok itthon vele. Azelőtt volt kismillió másodállásunk -amik sajna megszűntek- tehát van takarék de azt nagyon nem szeretnénk felélni.

Szóval elég nehéz de nem adom fel menni kell és keresni.


Az én helyzetemet külön súlyosbítja, hogy pánik beteg vagyok és a szívem sincs rendben tehát nem végezhetek fizikai munkát.

Igaz egyszer kényszerből magasról tettem rá de meg is lett a böjtje úgyhogy abba kellett hagynom szóval ez van.


Beosztással élünk először mindig a számlákat rendezzük. Aztán lessük az akciókat meg leárazásokat szóval előrelátóan, gondos beosztással, szegényesen de még megvagyunk.

2014. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy lakásának piaci áron aluli eladására kényszerül és szerény lakást bérel, ha sok rajta még a kölcsön akkor ebből nem lát sok pénzt.


Ha eddig is szerény lakása volt, szüleihez költözhet, akkor lakását kiadhatja (mert azon albérlők túl sokat nem tudnak amortizálni).

2014. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon sajnos sokan a lehetetlent cáfolják meg azzal, hogy nagyon kevés pénzből képesek megélni.

Számomra elképzelhetetlen ez az 50ezer alatti kereset, de nagyon sajnálom aki ilyen sorsra jutott.

2014. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyat akinek az alapkeresete ennyi erre jönnek rà a különböző jutattàsok pl csalàdi. De ennyi.
2014. febr. 11. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

47 ezerből meg lehet élni. Nem tudtad?

Bocs, az indulat kihozta belőlem.

2015. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!