Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire különbö...

Normális, hogy ennyire különböznek?

Figyelt kérdés
Van 2 fiam, akik ikrek, de ennek ellenére is más a jellemük. Az egyikőjükről folyton csak rosszat hallok róla, hogy verekedős és kötekedős. Másik fiam meg normálisabban viselkedik és szinte sosem volt vele probléma. Szóval teljesen egymás ellentétei.
2014. jan. 31. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán normális :) Nem tudom, egy-vagy kétpetéjűek-e, de attól még, hogy ikrek, lehetnek már személyiségek, elvégre két külön emberről beszélünk.
2014. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát persze, hogy normális. Nekem ikerlányaim vannak. Egypetéjűek, néha az apjukat becsapják, hogy ki kicsoda.. Nálam nehezebben megy, mert én kiszúrom melyik Blanka és melyik Bianca.

Külsőre nagyon egyformák, de a személyiségük ég és föld..

Bianca kis csendes,álmodozó addig Blanka kis vadóc. Vagány, nagyszájú, és leleményes.. Pár éve megtanulták egymás személyiségét is utánozni, és hihetetlenül jól feltudnak cserélődni. De ez így van jól..

2014. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két tesóm van, akik ikrek. Külsőre hasonlítanak egy kicsit, viszont minden másban mint ég és föld. Az egyik szorgalmas, jó tanuló, mindenkivel könnyen szót ért, barátkozós, nyitott és türelmes, viszont a másik gyerek kissé problémás, türelmetlen, barátságtalan, akaratos és önfejű (pont mint én...). Természetesen az előbbi testvéremnek is vannak rossz, és az utóbbi testvéremnek is vannak nagyon is jó tulajdonságai, csak az általam felsorolt dolgok jellemzőek rájuk nagy általánosságban.
2014. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén én csak ilyen egynemű ikerpárokat ismerek.

Egy csöppet talán általánosítás de ez a saját tapasztalatom. S ebből kiindulva normálisnak tartom.

2014. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!