Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy aludni? Ennyire...

Miért nem hagy aludni? Ennyire nem lehet ezt megérteni?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 5-től összesen fél órát aludtam, azt is a munkahelyemen. Most hogy a gyerekek sincsenek itthon végre ki tudnám pihenni magam de a feleségem nem nagyon hagyja. Takarít, hangoskodik meg azt mondta az előbb, hogy ne lustálkodjak hanem segítsek neki. Teljesen meg van őrülve egy ideje. Hogyan magyarázzam meg neki veszekedés nélkül, hogy hagyjon aludni? Nem hiszem, hogy most velem van a baj.
2014. jan. 20. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Miert nem aludtal?
2014. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sehogy. Zárd magadra az ajtót, tegyél be füldugót és aludjál. Ha nem érti meg az az ő baja :) Ha dörömböl, hogy keljél fel, én biztos átmennék anyámékhoz és faképnél hagynám. Nálam főbenjáró bűn ha a másik szándékosan nem hagy pihenni amikor ki vagyok merülve. Szerencsére eddig egyik komoly barátom sem volt erőszakos, és megértették, és kivárták a szexuális vágyaikkal is azt a pillanatot amikor már kipihentem magam.

Szóval ennyit tudok tanácsolni.

2014. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan, bezárod az ajtót, füldugó és alszol.
2014. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet, hogy kielégületlen? Ha este jól lefárasztod az ágyban, utána csak tudna aludni 8 órát? Vagy úgy sem? Éjszaka is takarít?
2014. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dolgoztam éjszaka, 7-kor végeztem. Nem tudom kizárni mert kulcs nincs de most elküldtem a boltba, hogy addig se piszkáljon:)
2014. jan. 20. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hát az borzasztó, ha ő éjjel alszik, te pedig nappal. Ez így nem is élet. Azért próbáld szépen megkérni rá, magyarázd el neki: "drágám, én nagyon szeretlek, de ha nem aludhatom ki magam, megyek és felkötöm magamat mostmár" .
2014. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor most ne gyékázz, hanem aludj :-)
2014. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha mindketten dolgoztok, akkor mond meg neki hogy akkor takarítson, ha kialudtad magad, és akkor segítesz neki. Mert ugye ha mindketten dolgoztok akkor nem őt nézed cselédnek jó esetben hanem te is segítesz a háztartásban....


Ha csak te dolgozol, és ő otthon van, akkor meg igen is hagyjon aludni, és vezesse a háztartást egyedül csendben. Ha nem változik a helyzet, menj máshová aludni, és közöld vele, hogy addig nem jársz haza aludni, amíg nem képes tisztességesen viselkedni...


Egyébként az is lehet tényleg, hogy nincs kielégítve, és emiatt ideges. Nekem is volt ilyen időszakom. Gyógyszert kellett szednem amitől rosszul voltam, így 5 napig a szex kimaradt az életemből, és éreztem hogy idegesebb vagyok. Mert egyébként türelmes szoktam lenni. Aztán amikor már hozzászoktam kicsit a gyógyszerhez és nem okozott rosszulléteket, megint együtt tudtunk lenni, és semmi probléma nem volt. Újra ugyanaz a nyugodt lélek voltam mint előtte:)



27/N

2014. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy tegnap reggel öttől nem aludtál, és hogy éjszaka dolgoztál. Mit csináltál vasárnap napközben?
2014. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért vasárnap napközben az ember a családjával foglalkozik jobbára.

Nálunk is ez a helyzet, a párom rendőr, teljesen random, hogy mikor dolgozik éjszaka és mikor nappal. Ha úgy jön össze én hétvégén is hagyom aludni, 3-4 óránál többet nagyon úgysem tud már nappal.

Szerencsétlenségére én itthon vagyok a kislányunkkal, szóval biztos nem tud ő sem úgy pihenni, ahogy szeretne, mert egy 1,5 évesnek nehéz megmagyarázni, hogy sose sírjon, kiabáljon, verjen le valamit, stb., dehát ez van. Apára csukjuk az ajtót és mi a lehetőségekhez képest igyekszünk ilyenkor csöndben lenni, ebédet főzni a lakás másik végében, vagy bármi.

Lehet nem is gondolja a feleséged, hogy zavaróan hangos, illetve hogy ennyire fáradt vagy. Mondd meg neki, hogy szükséged van néhány óra pihenésre, ha ezt megkapod, akkor utána segítesz neki kitakarítani és kész.

2014. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!