Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Válás után mennyi idő...

Nők! Válás után mennyi idő elteltével ismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem nagyon egy elvált nő. Ez a nő a fiam osztályfőnöke, néha beszélgetünk és nagyon szimpatikus is de úgy tudom most vált el 4-5 hónapja. Úgy érzem lépnem kell mielőtt valaki más megteszi helyettem csak nem tudom, hogy válás után egy normális nő mikor áll újra készen erre, vagy mikor illik. Vagy nem tudom :) Nektek mennyi idő volt?
2014. jan. 16. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom amiket irsz nagyon kedves es aranyos ferfinak tartalak. :-). Szerintem ha tenyleg ilyen vagy az eletben is akkor nem lesz sok gondod. :-) Sok sikert kivanok hozza.

Amugy egy valas, szakitas fugg attol is h o volt az a fel akit dobtak vagy o akarta a valast esetleg kozosen dontottek igy. Egy elhagyott nonek sokkal tobb ido kell mint egy olyannak aki dobta a masikat meet akkor ugye mar nem szerette. De ha ot hagytak el valoszinu meg taplalt akkor erzeseket es ezeken sikerult-e mar neki tullepnie. Ezt lenne jo megtudnod szerintem. :-)

De tenyleg nagyon szurkolok h osszejojjon mert nagyon kedvesnek tunsz. Megerdemled a boldogsagot. :-)

2014. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Üzenj neki valami kedveset...

...a fiad ellenőrzőjében.

:)

2014. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kapod a jó ötleteket! :) Máris mekkora szívtipro vagy! :)
2014. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél bátor. Lazán hívd el vacsorázni. És legyél tisztelettudó, nem kell siettetni a kapcsolatot. Jó sok ismerkedős randi, aztán majd kiderül.
2014. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? összejött már? :)
2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!