Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Válás után mennyi idő...

Nők! Válás után mennyi idő elteltével ismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem nagyon egy elvált nő. Ez a nő a fiam osztályfőnöke, néha beszélgetünk és nagyon szimpatikus is de úgy tudom most vált el 4-5 hónapja. Úgy érzem lépnem kell mielőtt valaki más megteszi helyettem csak nem tudom, hogy válás után egy normális nő mikor áll újra készen erre, vagy mikor illik. Vagy nem tudom :) Nektek mennyi idő volt?
2014. jan. 16. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én már válás közben ismerkedtem.
2014. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! szeretnék neked segíteni,igaz nincs tapasztalatom benne,mert nem vagyok elvált. ha látod rajta h te is bejössz neki(pl:testbeszéd) akkor javaslom kezdeményezz,mert lehet ő nem mer. Sztem már 4 hónap bőven elég h kiheverjen vki egy szakitást. És ő is örülne egy kimozdulásnak. Mondjuk hivd el vacsorázni. Legyél bátor,a nők azt szeretik,de ne tul nyomolus.

Hány éves vagy? Ezek szerint te is elvált?

2014. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem váltam el, özvegy vagyok (36 éves, 22 évesen mentem férjhez és 26 évesen lettem özvegy), és én azóta sem ismerkedem :(
2014. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. Azért kérdeztem mert azt akarnám, hogy meg akarjon ismerni. Tehát nem akarom, hogy azt mondja, hogy még nem megy. Az rossz. Nem váltam el, én sajnos máshogy veszítettem el de örökre. Túltenni sose fogom magam rajta de már pár éve elkezdtem ismerkedni. 35 vagyok.
2014. jan. 16. 20:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Elváltam, másnap meg megnősültem.

De ismerek olyat is, akinek délelőtt volt a válás, délután nősült.

2014. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak kicsit furcsa h a tanárnövel ismizel,dehát pont olyan mint egy romantikus filmben. :) Szerintem probáld meg minél hamarabb,aprobb szavakkal,mondatokkal jelezni felé érdeklődések. Különben csak nönek az álmatlan éjszakáid száma! :) Várni fogom a fejleményeket,szurkolok. És a kisfiad hány éves? A nőnek van gyereke? Érdeklődj iránta,hobbi,stb.esetleg menj el vele osztáykirándulásra kezdésnek,vagy mit tudom én.csak egy tipp volt.
2014. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Esküvőn ismerkedtem meg a szeretőmmel, válás után vele "jöttem össze" titkolva.
2014. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez tök romantikás. :D Szerintem lassan kezdd a tudtára adni, hogy nem közömbös teljesen, persze nem nyomulva, csak finoman érdeklődj, stb. Ha nem érzi még késznek magát, vagy nem vagy az esete, akkor azt meg fogja neked mondani. Ha meg igen, akkor az csak jó. Szóval veszíteni nem veszítesz, csak tényleg növeled az esélyét, hogy más kezdeményez nála. :)
2014. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most hogy mondjátok, tényleg :D a fiam 9 éves. Szerintem már tudja, hogy tetszik nekem mert ha látom akkor elkezdek mosolyogni (ezt valamelyik nap vettem észre) és ha szóba állok vele akkor elkezdek izgulni. Mint egy rossz kamasz :) Bár még nem mondtam el neki, hogy tetszik. De akkor el fogom most már :)
2014. jan. 16. 21:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én a szavadból még bátortalanságot hallok! De gyakorolj mert előbb utóbb tul kell ess ha tényleg szeretnéd,vagy elveszíted ezt a lehetőséget! Hajrá! :) mi a horoszkopod?
2014. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!