Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet itt tenni?

Mit lehet itt tenni?

Figyelt kérdés
Állandóan megy a veszekedés, így nőttem fel. Apám mindig mindenbe beleköt. Anyám nem beszélgethet férfiakkal, nem lehetnek barátnői, nem mehet sehova, stb. A szilveszteri bálban anyám egyik régi osztálytársa hozzászólt anyámhoz és kitört a 3. világháború. Haza kellett jönni, mert apám megőrült, hogy anyám biztos basz*i akart a férfival. Amikor elkísérte a mamámat a kórházba akkor is basz*ni ment. Szerinte minden héten mással b*szkik, neki bárki jó, fiatal, öreg, akárki. Amikor fogorvoshoz ment és a fogorvos odaadta neki a névjegyét akkor biztos anyám basz*ni akart vele. Stb... Egyik se akar elválni a másiktól, mert nem tudják kifizetni egymást. A házat nem akarják eladni, mert nem kapnának érte annyit amennyit valójában ér, csak sokkal kevesebbet meg amúgy se venné meg senki. Apám állandóan iszik, hogy agresszív legyen és tudjon kötekedni meg terrorizálni. Én már pszichológushoz is járok.
2014. jan. 11. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
És már többször bebizonyosodott, hogy apámnak női vannak, meg folyamatosan chatel a teletexten meg fotókat küldözget magáról. De mindig anyámmal van elfoglalva holott ő semmire nem ad okot.
2014. jan. 11. 23:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ilyen az apukád,szerintem egyszer amikor jókedvében van nyíltan szólj rá,hogy tisztelje anyukádat!
2014. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már többször is beszéltem vele amikor elfutott a méreg, hogy normálisnak gondolja-e magát, de sza*rik bele. Őt nem érdekli, hogy ki mit mond.
2014. jan. 11. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg,hogy a közös jövőtöket kockáztatja az ilyen alpári viselkedéssel,anyukádnak pedig találnia kellene valamilyen családi pártfogót!napi szinten megalázni valakit szerintem a legnagyobb bűn amit apukád elövethet.
2014. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen apa mellett nőttem fel. Arra megtanított, hogy ha ilyen férfival hoz össze a sors, rövid úton kirúgom. Az ilyen férfiak amúgy több évig is képesek elviselhető tartományban tartani az elmebajukat, így az ember elég későn ébred rá, hogy ez csak rosszabb lesz. A kedves apukák is olyankor durvulnak be, mikor már nem lehet tőlük könnyen megszabadulni. Mondjuk mikor ott van néhány gyerek, lakás, hitel stb. Lépni meg azért nem lép sok nő, mert fél, hogy apuka beváltja a különböző fenyegetését, mint pl. kicsinállak, elveszem a gyerekeidet stb.
2014. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 évet húztam le egy ilyen pasi mellett,bár nem folyamatosan volt ilyen!Viszont ütött is! Ok nélkül! Aztán elegem lett,előre bejelentetten jól megcsaltam és elváltam tőle! De a lelki sebek sose gyógyulnak be!Azonnal szabadítsd ki anyukádat!
2014. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!