Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a rosszat csak...

Ha valaki a rosszat csak sejti, de mi ismerjük pontosan a helyzetet, és direkt nem mondjuk el, szarkeverők vagyunk?

Figyelt kérdés

Testvérem barátnője, aki valamiért nem akarja elmondani a testvéremnek azt, hogy miért lett eltiltva a családjától, nem érti meg, miért hibáztatom azért, hogy nem mondja el a testvéremnek, mi ennek az oka. A testvérem néha már dührohamokat kap emiatt, hogy nem mehet valamiért a barátnője családjához. A barátnő apja kavarhatott valamit a háttérben, ezt a barátnő nem akarja elmondani. Pedig ő se nagyon rajong az apjáért. De ha falaz neki, akkor talán jobban szereti az apját, mint a párját, nem?

Testvérem már ott tart, hogy ultimátumot ad a barátnőjének, vagy elmond mindent, vagy szakítanak.

Egy kapcsolatban végül is mindent meg kellene tudni beszélni őszerinte.

A barátnő meg nem akarja visszamondani, amit tud, mert ezáltal szarkeverőnek gondolhatják.

Ilyenkor hogyan tovább?



2014. jan. 10. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Magyarul ti sem ismeritek pontosan a helyzetet, hiszen végig feltételes módban kérdezel...

Amúgy a szarkeverő az, aki beleszól két másik ember párkapcsolatába. Ezt vedd célzásnak nyugodtan.

2014. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem törődj a magad dolgával!
2014. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosítok akkor, annyiból érint engem ez a dolog, hogy szüleimet, és engem is zavar már néha a testvérem dühöngése, és én tudom mi ennek az oka. Ezért kellene erre valami megoldás.

Én is csak sejtem, mi van a háttérben, pontos okot nem tudok.

De úgy látom, csak a barátnő szórakozik a testvéremmel, és emiatt a család szívja meg.

2014. jan. 10. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, értettük a pontosítás előtt is, hogy bele akarsz szólni a tesód PÁRkapcsolatába. Pár, tudod, az két emberrel egyenlő. Hogy téged, vagy a szomszéd macskáját zavarja a tesód kapcsolata, az a ti egyéni szoc.problémátok, és ha akár te, akár a macsek beleszóltok, az bizony szarkeverés.
2014. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Biztosan engem is le fog valaki pontozni, mert nem értek egyet a kérdezővel (ahogy az előző hozzászólókat is), de szerintem se szólj bele, nem a te párod.

Egyébként igazad van, tuti van valami a háttérben, amit takargat a barátnő, és biztosan jó oka van. Abban is igazad van, hogy egy jó kapcsolatban az ember mindent megoszt a párjával. Ez vagy tényleg annyira gázos, vagy nem olyan jó a kapcsolat. A tesódat állítsátok le a családoddal, ne veletek hőbörögjön ha baja van a barátnőjével.

2014. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tovább pontosítok, együtt lakunk még a szüleinkkel, most a tesóm párja járkál ide, oda már nem mehetnek, és egyre feszültebb a helyzet. Folyamatban van a költözés, de ez bizonytalan idő még. Csak ez a nem beszélés a dühítő, hogy senki sem tudja, mi lesz. Nem lehet mire építeni. Hogy elmennek, nem mennek, én itt maradok, vagy nem maradok, nem tudni, mi lesz emiatt is. Eleinte úgy volt, ott laknak majd a barátnő szüleinél(ami egy nagy ház)

Remélem így már kerekebb.

Kicsit feszült a helyzet, bocs a kiakadásomért.

2014. jan. 10. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a testvérednek és a barátnőjének kell megbeszélnie egymással. De abban egyetértek veled, hogy ennek természetesnek kéne lenni, hogy megbeszélnek mindent, főleg ha ilyen komoly a kapcsolat, hogy az összeköltözést tervezik.
2014. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a testvérednek kéne szólnod, hogy ti a családja vagytok, mellette álltok, de ne otthon dühöngjön, mert nem ti vagytok a hercegnők. Én ennyit tennék. Ha tanácsot kér, adnék, egyébként hagynám őket.
2014. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!