Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én nevem csak kuss, és...

Az én nevem csak kuss, és lehet hogy én vagyok a gyereke de nekem akkor nem jár tisztelet?

Figyelt kérdés

Összevesztem édesanyámmal!


Mi volna ezek után a helyes?

Elmentem vásárolni süteményeket vacsorára, majd együtt elmentünk a boltba venni anyának 2 sört nekem egy chipset.

Én fizettem a boltban, de itthon ide adott nekem 2 ezer forintot.


Eltelt kb 2 óra, amikor kihívott, csinált valamit és közölte hogy jó sokba 2000ft-ba került neki két sör.

Én mondtam neki hogy nem kell, ajándék.

Máskor volt hogy majdnem 5 ezret hagytam a boltba azt sem kértem el, nem egyszeri alkalom. Ahol tudok szeretnék segíteni hisz ő sem mindig rossz hozzám. Más pénzt sem kér tőlem.


Én kihoztam a két ezret hogy én vissza adom, amúgy sem kértem. Ő erre össze gyűrte pici apróra.Aztán pedig a kutyám egy kis csivava oda ment hozzá és fel állt, ő meg fogta bele rúgott ( nem nagyot) de szegénykém elesett, nagyon pipa lettem ordítottam hogy még egyszer ilyet ne merészeljen mert az én kutyámhoz semmi köze, nagyon szereti a kutyát anya és ez kölcsönös is. Mindig oda megy a kutyus ha rossz kedvű anya stb

Apu meghallotta hogy vitatkozunk.

Szó szót váltott, és anya mindent az orromra hányt, szinte magának hánytorgatta fel a dolgokat.

Pl én szemét vagyok ami miatt én elviszem őt bevásárolni, vagy dolgára, tesómhoz, temetőbe mi egymás, el viszem kocsival és nem kérek érte pénzt.

Aztán hogy a barátom többet ide ne jöjjön.

Mondtam neki hogy ha nem jöhet, akkor majd én elköltözöm és az építkezést is abba hagyjuk, nem fogunk rá sok pénzt költeni ( anyáék telkén, egy udvarba építenénk) hogy aztán kárba vesszen hisz el kellene akkor is menni miatta az ő veszekedése miatt!

Mondta nekem hogy menjek nyugodtan nem fog engem megsíratni, tesómat jobban szereti és őt is el tudta engedni bla bla bla apu szembe köpte anyát.

Én nem akartam mert nincs is vele olyan viszonyom. Már bánom is hogy járt a szám, de ez is az én hibám.

Szóval mindenért én vagyok a rossz!

Ha takarítok az a baj ha nem akkor az a baj, minden vagyok csak jó nem. Csúnyán beszél, pl kussoljak, takarodjak. Többször ku r váz le mondjuk ma nem de nagyon unom a hülyeségét.


21/L


2014. jan. 6. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. 21 éves vagy. Ha már eleged van, akkor költözz el, és nem lesz vita.. Nem kell bonyolítani.

Egy biztos. Én ilyen körülmények között semmi pénzért nem építkeznék a közös telken..

2014. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Apád leköpte anyádat... Az igen...
2014. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el. De futólépésben. Neked is jobbat tenne ha nem olyan körülmények között élnél, ahol el kell tűrnöd, hogy szemen köpdösik egymást a szüleid, meg hogy így beszélnek veled. Vagy annyi pénzed azért nincs hogy elköltözz?
2014. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Én anyám is hasonló, de lépni nem tudok.

25 éves vagyok, egyedülálló, egy kisgyerekkel.

Nem az én kérdésem, csak sokan könnyen mondják, hogy "költözköltözz el

2014. jan. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, elküldte... Tehát nyilván hogy az lenne a megoldás, de nem mindig kivitelezhető sajnos :-/
2014. jan. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
ha ezt 21 éves írta nagy baj...inkább 11...
2014. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot, eszed ágában se legyen közös telekre építeni. Életed végéig nem szabadulsz ebből a csapdából. Ha az építkezésre van pénzetek, akkor egy lakásra is lenne. Jó messze anyudéktól. Aztán majd idővel, ha gyűjtöttetek pénzt, vehettek telket meg építhettek rá. De én kezdetnek biztos, hogy inkább a lakást választanám, meg a nyugalmat.
2014. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Költözz ez...meg légyszi tanulj meg fogalmazni. Kínszenvedés volt végigolvasni amit írtál :/
2014. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

"és anya mindent az orromra hányt"


Itt nem bírtam tovább röhögés nélkül. Ne haragudj, de egyszerűen elkezdesz egy mondatot, és egy másik történettel fejezed be. Gond van, az a lényeg. 21 évesen már nem tudsz mit kezdeni, csak elköltözni.

2014. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozott, kívánom, ennél nagyobb boldogsága sose legyen...

Szanalom....

2014. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!