Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miről szól?...

Szerintetek ez miről szól? Véleményem szerint kihasználás!

Figyelt kérdés

Feleségem jár egy bizonyos tanfolyamra, városunktól 15 km-re.

Menet közben befordul egy osztálytársáért, haza fele szintén kerül, és persze kell hozzá igazodnia.


Nos, sem karácsonyra, sem új évre nem küldött egy üzenetet.

Feleségemnek rosszul esik,igazából én mondtam hogy várja meg amíg ő küld és addig ő se írjon neki üzenetet ünnep alkalmából.

Úgy is lett, holnap lesz nekik iskola, na és a kedves hölgy ma már írt egy " Szia BUÉK" üzenetet.


Ahogy látom a páromnak ez rosszul esik, elég lelkis.

Ahogy tud segít másokon. Az írásban megjelölt személynek is két gyermeke van, neki is cél az hogy haza érjen hamarabb, ne kelljen a buszhoz igazodni, várni a buszra. Illetve a nő a busztól 15 percre lakik, hogyha már azt nézik fél órát is megspórol.


Csak szerintem kihasználás ez?


2014. jan. 5. 14:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk amit küldött facebookon üzenetet az sem költségébe kerül hanem idejébe....
2014. jan. 5. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!