Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka fiam viselkedé...

Mi lehet az oka fiam viselkedésének?

Figyelt kérdés

Mostanában több probléma van vele. Tiszteletlenül beszél velünk, nem fogad szót, ráadásul egyre többször hallom, hogy verekedőssé vált, pedig ezelőtt nem ilyen volt. Amikor kérdezem, hogy történt-e valami, csak annyit szokott mondani, hogy semmi közöm hozzá.

Most 17 éves, és ez pont az a korszak, hogy nem érdekli, hogy mi mit mondunk, de azért ezen a viselkedésén valahogy változtatni kéne.


2014. jan. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan a suliban vannak problémái, amely érzékenyen érinti.

Nagyon finoman ki kell belõle szedni, vagy memgmondani neki, ha nem mondja mi a baja,akkor megkérdezed a baráti köreitõl.

2014. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor elösször engedte megmagának,tiszteletlenül beszéljen veletek,kellett volna vissza kézből szájba vágni.Majd meggondolta volna merje e folytatni.kamasz,kapd el a grabancát a fiatal úrnak tudja már,hogy hány kg-os.Legközelebb mi lesz?beléd rúg mert ő a jani?
2014. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ejha. Hát biztosan vannak kedvesebb, nyugodtabb pillanatai, amikor el tudtok hülyéskedni, meg minden. Akkor próbálj meg ne úgy beszélni vele erről, mint anya a fiával, hanem mint egy jó haver. Legyél humoros, és hátha el fogja mondani miért viselkedik így.
2014. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem normális és "ez a korszak", hogyha valaki 17 évesen meghibban és verekedős lesz. Én most vagyok 18, mégse hibbantam meg, ahogy sok másan az ismerőseim között. Oka van hogy ilyen lett, lehet hogy már régebb óta forr ez ki vagy egyáltalán nem olyan volt eddig sem a viszonyotok amilyennek kellett volna.
2014. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondani kell neki, mert az kioktatásnak veszi. Szeretni kell minden tekintetben (fizikai gesztusok tekintetében is), jobban belevonni a családi életbe személyre szabott feladatokkal is és akkor majd idővel oldódik az ellenkezése, "visszamegy biztonságot kereső kisgyerek" állapotba és majd ő mondja el a gondjait.
2014. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!