Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova megy a család bulizni...

Hova megy a család bulizni szílveszterkor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Itthon leszünk, pihenünk.

Másodikától megint hajtás van... :(

2013. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hozzánk jönnek a barátaink bulizni idén :) Tavaly mi voltunk náluk. Általában körbemegy a házigazdaság jogának öröme a társaságban évről-évre.
2013. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már harmadik éve mi tartjuk itthon az összejövetelt, szűk baráti kör, 12 ember:) Vacsi, iszogatás, midnig jól telnek ezek az esték:)
2013. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Itthon, mint kb mindig.

Szilveszterkor bebiszittert talalni lehetetlen, de ertelme sem sok lenne. Szeretek bulizni, de nem akkor, amikor mindenhol tomeg van es mindenki gatlastslanul reszeg es kb minden 2X annyiba kerul es szabad taxit sem talalni.


Szoval napkozben munka, este vacsi, film, szex, pezsgo (vagy forditva) es alvas. :)

2013. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Itthon, betegen (pedig a párommal szerettem volna... amúgy lazulós tévézős este lett volna).
2013. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sehova. Azért ilyen egyöntetű válaszokat is rég láttam már itt. Eddig 16-ból 16 otthon tölti.Pedig ez egy megosztó kérdés is lehetne,tök ellentétes válaszokkal.... Szóval most kicsit meglepődtem. Ettől függetlenül kívánom,hogy kellemesen teljen ez a nap (is)!:)
2013. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!