Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti cserelnetek velem? Koltekez...

Ti cserelnetek velem? Koltekezo a ferjem.

Figyelt kérdés

Ket helyen dolgozom egy fix munkahely reszidoben es egy sajat vallakozas ez mellett.

Sajat autommal jarok dolgozni ami szugseges a masik munkamhoz is.

Tele vagyok adossaggal a 2. allasom miatt ugyanis sok volt a beruhazas amivel kezdeni kellett.

A ferjem pedig ugy kolti az altalam megkeresett penzt mintha a csapbol folyna.

Minden heten valami mas ,,kell,, neki vagy eppen a hazon farigcsal valami jo dragan.

A sajat penzet azonnal elveri (nem iszik nem jatszik de total elektronika orult)

Az en fizetesembol megy a haz rezsije a gyerekek koltsege a biztositasok minden.

Mult honapban elkoltotte a feretett adopenzemet egyszeruen kiuritette a bankszamlamat engedelyem nelkul.

Nem tudom mit csinaljak hogy megertse sporolni kell es elorelatonak kell lenni.



#spórolás #koltekezo ferj
2013. dec. 28. 17:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Nálam volt fordított felállás, hiába mondtam neki, 2 hétig tartotta magát utána minden ugyanúgy folytatódott.
2013. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Passiflora ***** válasza:

Nem, nem cserélnék Veled.


Őszinte leszek Hozzád: én meg vagyok róla győződve, hogy ha VALÓBAN zavarna ez a helyzet Téged, és az eddigi beszélgetéseitek a kérdésben nem vezettek eredményre, akkor ha akarnád, meg tudnád oldani, hogy a Férjed ne tudja a Te tudtod és beleegyezésed nélkül elkölteni az általad megkeresett pénzt.


Szerintem a mi véleményünknél és tanácsainknál százszor többre mennél azzal, ha önmagadnak őszintén próbálnál válaszolni arra a kérdésre, hogy miért fogadtad el, fogadod el így ez a helyzetet.

2013. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

Én ezen most kiakadtam! Mi az, hogy meglop? AMÍG ALSZOL! Ez nagyon durva! Én az első ilyen után úgy küldtem volna el, hogy nagyon! Hozzá meg pár monoklit is kapott volna!

Hát most nagyon kiakadtam, dobd ki azonnal, egy büdös tolvajjal élsz együtt és akkor még azt mondod rá, hogy ügyes férj, meg szereted???? JÉZUS!

Nekem ez egyáltalán nem férne bele a tolerancia-zónámba.

2013. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
de miért nem változtatsz pin kódot?
2013. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem kell kod sajnos mert a telin van a bank igy 2 sc hozzaferhet
2013. dec. 29. 19:02
 26/26 Passiflora ***** válasza:
Ez szerintem alapvetően nem technikai probléma, hanem megoldatlan párkapcsolati probléma, de ha képes voltál egy vállalkozást létrehozni és működtetni, képes vagy két munkahelyen helyt állni, akkor mennyire hihető szerinted, hogy HA AKARNÁD, nem tudnál arra megoldást találni, hogy az általad megkeresett pénzt ne költhesse úgy a férjed, "mintha a csapból folyna", a te tudtod és belegyezésed nélkül, úgy, hogy te fizeted a rezsiteket, és ráadásul te még "tele vagy adóssággal".
2013. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!