Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti cserelnetek velem? Koltekez...

Ti cserelnetek velem? Koltekezo a ferjem.

Figyelt kérdés

Ket helyen dolgozom egy fix munkahely reszidoben es egy sajat vallakozas ez mellett.

Sajat autommal jarok dolgozni ami szugseges a masik munkamhoz is.

Tele vagyok adossaggal a 2. allasom miatt ugyanis sok volt a beruhazas amivel kezdeni kellett.

A ferjem pedig ugy kolti az altalam megkeresett penzt mintha a csapbol folyna.

Minden heten valami mas ,,kell,, neki vagy eppen a hazon farigcsal valami jo dragan.

A sajat penzet azonnal elveri (nem iszik nem jatszik de total elektronika orult)

Az en fizetesembol megy a haz rezsije a gyerekek koltsege a biztositasok minden.

Mult honapban elkoltotte a feretett adopenzemet egyszeruen kiuritette a bankszamlamat engedelyem nelkul.

Nem tudom mit csinaljak hogy megertse sporolni kell es elorelatonak kell lenni.



#spórolás #koltekezo ferj
2013. dec. 28. 17:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Jelentsd fel lopásért.
2013. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
akit imádunk, szeretünk..azt nem lopjuk meg..és azzal megbeszéljük, hogy mire költünk..és mire nem.
2013. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Szeret es imäd....

Teged vagy a penzedet???

2013. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
Téged imád, vagy a pénzedet?
2013. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%

A férjed csak kihasznál téged!


Egyik hónapban "verd el" a saját kereseted: nyiss egy 4. bankszámlát, kártyát ne is kérj hozz, ás ne is szólj neki.

2013. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
"ezen kivul egy kedves aranyos ugyes ferj aki imad engem."-akkor miért akarsz cserélni???
2013. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Bankszámlát azonnal vegyétek külön, egyikőtök se férjen a másikéhoz.

Mindenki a saját pénzét kezelje és minden hónapban adjatok be ugyanannyi pénzt a rezsibe, kajába, esetleg gyűjtsetek külön dobozba nyaralásra. És ami marad, az mindenki szíve joga, hogy félreteszi vésztartaléknak, vagy elkölti.

2013. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

" Szerinte ez nem lopas szugsege van ra es kesz.Szerinte egy test egy lelek egy penztarca vagyunk a ferjem igy joga van mindenre ami az enyem.

ezen kivul egy kedves aranyos ugyes ferj aki imad engem. "


Akkor most mi a fenének írtad ki a kérdést? Meg is érdemlitek egymást komolyan, két ilyen mamlasz.

2013. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%

Mekkora balek vagy, hogy ezt megteheti veled :DDD Én is imádnálak, naná :)))


Pin megváltoztat; de inkább nyiss új számlát, és irányíts át mindent oda. És most előzd be te, vegyél le minden pénzt a számlájáról. Most neked kellett. ne legyél már ilyen balek.

2013. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Új,külön számla,új PIN-kód,amúgy meg a legjobban járnál,ha kitennéd a szűrét.Tudod,aki képes meglopni,az nem tisztel és becsül,és aki nem tisztel,becsül,az nem is szeret.Jártam már így,azonnal kódot és életet változtattam,szerencsére nem házasságban és gyerekekkel a hátam mögött.
2013. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!