Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek nem vidámságban, boldogan a szerettei körében telnek az ünnepek?

Figyelt kérdés
Aki beteg, akit most, vagy nemrég hagyott el a szerelme és fáj, hiányzik neki, akinek a családban ilyenkoris kijut a veazekedésből, verésből. Olyan aki fél, mert azapja saturészegre issza magát, vagy annyira egyedül van, hogy egy jó szót sem kapott senkitől?

2013. dec. 25. 12:28
1 2
 1/12 Lilith1994 ***** válasza:
Nàlam egy kicsit más a helyzet... Régi dolgok olykor nyomasztanak a legjobban. A rokonaim egy része akikkel régen karàcsonyoztam vagy el felejtettek vagy meghaltak. Ő nèlkülük nem olyan jó semmi sem... Ilyenkor mindig sírni tudnék. Magányos nem vagyok de mégsem jó.
2013. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk azóta lett pocsék a karácsony, amióta meghalt a nagymamám. Ő tartotta szinte mindenkiben a lelket. Most is megyünk a rokonokhoz és olyan rossz érzés, hogy régen ő is ott volt, ma meg már nincs...
2013. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nagyon jó volt a karácsony, annak ellenére, hogy anyám mindent elkövetett (szokás szerint), hogy tönkretegye... Már hetek óta hisztizik, depressziózik, mindenkivel összeveszik, öngyilkossággal fenyeget...

De végül nem is jött el hozzánk, úgyhogy nem rontotta el senkinek a kedvét.

2013. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most lett vége a 6 éves kapcsolatomnak, elkeseredett vagyok és magányos.Ráadásul megcsalt, tudom, vele tölti a karácsonyt. Így még rosszabb...
2013. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szenteste jó volt, de ez a második nap kicsit unalmas. Inkább dolgoznék, tennék-vennék, itthon ülni unalmas.
2013. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem be kellett jönnöm dolgozni reggel, de nincs semmi szal tanulok meg netezek.

Szívesen maradtam volna otthon.

2013. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmetekbe ezt a topicot is, mert kapcsolódik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__51..

#3 vagyok én mellesleg, nem másolom be ide is...

2013. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A rokonaimmal nem vagyunk jobban,idén összevesztem anyámmal...

Az első karácsonyom amit kizárólag kettesben töltök a férjemmel,anyám és rokonlátogatás nélkül.Őszintén nem is rossz.

Persze rossz,hogy anyámmal nem beszélek,de az mindennap rossz,mindegy,hogy karácsony van e.

2013. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rosz karácsonyunk van. A párom még tegnap délelőtt butaság végett megsértődött, azóta nem szól senkihez sem a házban, nem étkezik velünk, a gyerekek ajándékait nem fogadta el, bevonult a szobába, magára csukta az ajtót....

reggel a köszönésüket sem fogadta....szóval, pocsék a hangulat.

2013. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi együtt töltöttük az ünnnepeket, általában nyugalomban szokott telni..idén kicsit más volt. Bátyámék a 2 kicsivel holnap költöznek külföldre, úgyhogy elég sírósra sikeredett a nap vége :(
2013. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!