Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez büntethető 16 év felett?...

Frantic666 kérdése:

Ez büntethető 16 év felett? Mivel jár?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 16 éves vagyok. A szüleim nem engednek el a páromhoz, de én elszököm hozzá. A szüleim rájönnek. Hívhatják a rendőrséget? Ha igen, akkor mit csinálnak a rendőrségen? Kerestetnek? A párom szüleit felelősségre vonhatják emiatt?
2013. dec. 23. 00:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk leülni a szülőkkel és megbeszélni, hogy hát figyi anyu-apu ez van...? Szeretnénk találkozni, időt eltölteni együtt? Megoldani az okot amiért el vagytok tiltva egymástól? Mintsem kiszökni meg rendőrség meg stb?

OMG.

2013. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Frigg ***** válasza:

Most miért fáj a "párom" kifejezés? Én meg a "csajom"-"pasim" párost nem szeretem hallani, szerintem semmi baj nincs ezzel, hogy így írta, sőt. Nekem is volt ennyi idősen komoly kapcsolatom, van kivétel.


A válasz: igen, lehet belőle probléma. De miért ellenzik ennyire a szülők a dolgot? Nem lehetne megbeszélni valahogy? Mióta vagytok együtt?


23/N

2013. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!