Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez büntethető 16 év felett?...

Frantic666 kérdése:

Ez büntethető 16 év felett? Mivel jár?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 16 éves vagyok. A szüleim nem engednek el a páromhoz, de én elszököm hozzá. A szüleim rájönnek. Hívhatják a rendőrséget? Ha igen, akkor mit csinálnak a rendőrségen? Kerestetnek? A párom szüleit felelősségre vonhatják emiatt?
2013. dec. 23. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Megtalál a rendőrség es hazavisz.

Tobb ilyen eset utan pedig bevonják a gyamhatosagot is.

2013. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen


Hazavisznek a rendőrök...

Kerestetnek is..

Igen őket is, hiszen hivatalosan az van, hogy a szülők engedélye nélkül tartózkodik ott a lány...

Ezek után a gyámügyet is bevonják.

Ami után a lehetőségek... Maradsz a szüleidnél, de ha máskor is előfordul, akkor bajok lesznek.

Jelzes, h nem akarsz velük lenni, akkor vagy befogadnak a párodék(kétlem) vagy mész egy nevelőotthonba...

Ha többször fordul elő, a bajok egyenlőek azzal, hogy nem kérdezik mit akarsz, mész az otthonba..

Kb ennyi..

2013. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Cak feltételeztem a nemet, tehát "az illető" a lány helyett
2013. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy előttem írták: igen, kerestethetnek. A másik szülőket nem hiszem, hogy felelősségre vonnák ha csak bámulnak nagy bociszemekkel, hogy de mi nem tudtuk hogy a szülei nem engedték el. De te ebből nagyon rosszul jöhetsz ki, ha a szüleid felbosszantod.
2013. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú. A sértett a kedves párom, aki értelemszerűen leányzó :D Szóval akkor elég necces a helyzet.. Megcsináltuk már egy párszor a dolgot, de egyszer sajnos lebuktunk. Most ismét tervezzük, de elővigyázatosabbak szerettünk volna lenni..
2013. dec. 23. 00:57
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

gondolom nem hivnak rendort, ha tudjaj, sejtik h nalad van.

gyam omg...

2013. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Monnyuk anyádékat jó kiröhögik a yardon, ha azzal mennek oda, hogy a 16 éves fijuk az Ő engedélyük nékű hentereg a babájával.
2013. dec. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
16 évesen a "párom", ezen bekakilok, komolyan.
2013. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
67%

8 as válaszoló...a zoknidnak nincs párja bzz-meg ? xD

attól mert te lassan koptatod a 40 et még a fiatalok is élhetnek komoly párkapcsolatot.

2013. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Hát te rendkívül ostoba vagy.

Ez meg nagyon komoly kapcsolat... mint olvashattuk. :)

2013. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!