Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ez ellen?

Mit tudok csinálni ez ellen?

Figyelt kérdés
Anyám, és apám is kis túlzással idegbetegek. Az öcsém egy komolytalan buta hülye gyerek. Ezt nem dühből írom. Nagyon ideges vagyok miattuk és ezért az iskolában agresszív vagyok, ebből következően engem csesztetnek. 1 barátom van és kb 5 haverom. A haverok előtt őket is szégyenlem. Sehova nem engednek el (a felvételi miatt) vagy ha igen akkora már senki sem ér rá akkor a nagyszüleimhez megyek. Oké, legyünk őszinték nem vagyok egy nagy közösség kedvenc, de akkor is. Szval max facen tudok valami normális közösségi életet élni.

2013. dec. 7. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Azon kívül, hogy elsírtad itt a bánatodat, mit vársz tőlünk?
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pusztíts el mindenkit aki az utadba áll
2013. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Elsírtam a bánatom? Ha ez olyan k**va könnyű próbáld ki 1 hétig.


Azt kérdeztem, hogy ezekkel a nemnormálisokkal vagyok körülvéve, MIT TUDOK EZ ELLEN CSINÁLNI?

2013. dec. 7. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívből utálom az igen kérdéseket
2013. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Az IGEN kérdéseket?
2013. dec. 7. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján, te pont közibük való vagy. Mi a baj?
2013. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!