Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szeretkeztek a...

Milyen gyakran szeretkeztek a parotokkal, es mennyi idosek vagytok?

Figyelt kérdés
Ha van szeretotok is, azt is irjatok le, gondolom megesik az is.
2009. nov. 21. 22:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Másfél éves házasok vagyunk, van egy másfél éves kislányunk és kb. heti 2-3-szor szeretkezünk. Amikor nem volt a gyerkőc, akkor általában minden nap egyszer szeretkeztünk. 35/N, 33/F.
2009. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtatok. Kivancsian olvasom a valaszokat, gonodlom ti is:)

A 26 eves lany valaszolo a 41 eves ferfival, akinel a ferfi sms-t kapott, zuhanyozni ment, majd edzeni ugye ezt nem akarod elhinni? Persze hogy a nojehez ment, biztosan megcsal. Eleg egyertelmu a dolog. Van gyerkocotok, vagy miert vagy meg vele? Nagyon fiatal vagy meg hozza, hogy hulyenek nezzenek(((

2009. nov. 22. 13:48
 23/32 anonim ***** válasza:
78%
dehogy akarom! hülye én sem vagyok!!! Szerencsére nincs gyerekünk. Megmondtam neki, h tegye meg azt a szivességet mindkettőnknek, h haza se jöjjön, maradjon a nőcskéjénél. De persze ő nem csal meg... blablabla...
2009. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
Havi 4-5 alkalom. Fáradtak vagyunk, sosincs idő, de amikor rászánjuk magunkat, akkor fergeteges :) 26/L, 29/F
2009. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
Heti egy, jó esetben. A párom MINDÍG fáradt (7-8 órában dolgozik, nem fizikai munka). 41N/50F
2009. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%

Változó.

Van hogy 3-4 napig semmi és van olyan időszak mikor napi többször is.

Ciklus és fáradtságfüggő:)

21/L, 20/F

2009. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%

változik, ha jól vagyunk, és játékosan, akkor naponta 2-3,

ha csak úgy eléldegélünk egymás mellett, akkor napota-kétnaponta,

amikor rosszul vagyok, depressziósan, kedvetlenül, akkor rikábban. Hetente kb.


Kényelmes, hogy általában én kezdeményezek, neki mindig van hozzá kedve, és általában van olyan étvágyam, hogy ne legyen oka panaszra.


Ha fáradt, nem szokott különösebb akadály lenni, olyankor megígérem, hogy nem húzom soká :D

Ha még annál is fáradtabb, csak én szeretgetem, esetleg segítek magamon mellette.

Ő is megteszi ugyanúgy, ha nekem nincs kedvem egyszerűen csak levetkőzni, akkor mellémül/fekszik, és elég, ha nézhet, vagy ha hozzérek a vállához, és segít magán.


Szeretjük egymást, nagyon sok gondban is.


21N/27F

2009. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Több mint 2 éve nem szeretkeztünk.... 24N/28F. Ez van. :S :S :S
2009. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
utolsó: ez hogy lehet???
2009. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ma 10.17 ez eléggé durva, átérzem, sajnos én is voltam így, sőt még ettől több idő is volt. Ha nem vagyok indiszkrét, miért? Gondolnám így elsőre, hogy nem jó a házasságotok/kapcsolatotok. A volt férjemmel évekig úgy éltünk, hogy már tudtuk, el fogunk válni, amint mód adódik rá, sajnos évekbe tellett, mert voltak közben olyan dolgok, ami miatt mindig halasztottuk (após betegsége majd halála, kutyusunk 3 évig beteg volt, nem lett volna szívem otthagyni, de elvinni sem stb.) Ebben az időszakban egy ágyban aludtunk, de évekig nem szeretkeztünk. Az elején borzasztó volt, de amikor beletörődtem, akkor el tudtam viselni. Most pedig válaszoltam már, ennek az oldalnak a tetején, újra férjhez mentem, és most már minden rendben, nemcsak a szex terén, hanem az egész életem helyrejött. De azért arra kíváncsi lennék, valakinek mi nem tetszik abban, hogy hetente 2-3x szeretkezünk, vagy esetleg abban talál kivetnivalót, hogy a baba születése előtt naponta szeretkeztünk?
2009. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!