Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a szüleim,...

Miért utálnak a szüleim, miközben a nővérem mindig beszólogat?

Figyelt kérdés

Vagy 10 kg-al több nálam, a hasa is tiszta striás, mert régen nagyon nagyon kövér volt, de azóta fogyott hirtelen, és még alacsonyabb is nálam, mégis mindig nekem mondja, hogy nagy a seggem, amikor meg visszaszólok neki, hogy álljon már le, a szülei már engem fenyegetnek, hogy megvernek, ha mégegyszer mondani merek neki valamit...meg amúgy állandóan a veréssel fenyegetnek, azaz nem csak fenyegetnek vele, az apja már többször is elkezdett csapkodni...ma délután is ugyanez volt, hogy a nővérem megint mondta nekem, amikor épp ettem, hogy jajj, már megint zabálok, pedig mekkora belem van, én meg kérdeztem, hogy mi az, pont te beszélsz? Erre az apja bejött és elkezdett csapkodni, ahol ért, meg rámordított, hogy most legyen nagy a pofám...meg régebben is azt csinálta, amikor nem volt itthon rajtunk kívül senki, hogy megvert egy tök apró dologért, aztán azért ordibált velem, hogy én mit képzelek magamról, hogy sírok, amikor ez neki jobban fáj, mint nekem, meg hogy csak miattam csinálja ezt...ohh, még majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet is meghatottságomban, szegény pára, rákényszerítem, hogy megverjen (irónia)

Mindig a nővérem kezdi és mégis én kapok érte. Miért?


2013. nov. 27. 17:52
 1/6 anonim válasza:
De akk nem is egy szüleitek van??? Hány éves v ha szabad megkérdenem??
2013. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De, de én nem nevezném az ilyeneket szülőnek...

15 vagyok.

2013. nov. 27. 18:12
 3/6 anonim válasza:
a szülők legtöbbszőr az idősebbet jobban szeretik,mint a másik gyermeküket.nekem egy öcsém van és egy bátyám és az édesapám meghalt amikor még 7éves voltam és az édesanyám mindig velem kiabál meg hiába nem én kezdem a veszekedést mindig engem csesz le mert hármunk közül az öcsém a kiskedvenc a bátyám meg a második én meg azzal próbálom pótolni az szeretetét,hogy nagyon sok mindent kérek tőle amire azt mondja,hogy én sokkal többet kapok,mint a testvéreim és mostmár ne követelőzzek.amikor négyszemközt beszélünk akkor azt mondja,hogy nem akart velem ordibálni csak nem tud igazságot tenni!neked csak azt tudom javasolni,hogy ne figyelj a nővéredre,csinálj úgy mintja nem hallottad volna mit mond(egyik füleden be a másikon ki)egyszer majd benő a feje lágya és belátja,hogy milyen szemét volt veled!ha szüksége lesz valamire vagy valakire akkor majd hozzád fog fordulni segítségért,most azt hiszi,hogy ő az idősebb neki mindent szabad,de ne foglalkozz vele!
2013. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hű ugyanez. Ezzel nem lehet mit csinálni, fordulj el ezektől a rohad.ékoktól, vagyis ettől a családnak nevezett hordától. Nekem a néném és a nagyszüleim ilyen nyommerek. A néném dettó ugyanezekkel bánt, hogy kövér vagyok, amikor ő alacsonyabb és ducibb is nálam és amikor meg merem védeni magam, akkor a veréssel fenyegetnek. Szerencsére a nagyszüleim gyengék, úgyhogy csak egy vs 1 lenne. Az a szerencse, hogy nem élek együtt ezekkel az állatokkal.
2013. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1. Vok hát mit ne mondjak szolj nekik állj ki.magadert lehet h így is bantanak de ha.oan súlyos akk bíróság!! Ha nem akk szólj nekik!! Nalunk pont forditva van! Tesom kisebb es apám odavan érte!!
2013. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Hát igen...Ilyenkor hol van a "Egy szülő minden gyermekét ugyanúgy szereti" ?

2013. nov. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!