Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz fel valaki kérdést,...

Miért tesz fel valaki kérdést, ha azután eltűnik a süllyesztőbe?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy a válaszolók további kérdést tesznek fel, hogy érdemben teljes kőrű választ tudjanak adni, de erre a kérdező eltűnik és nem reagál semmit!!! Ez mire jó? Sokszor úgy érzem teljesen feleslegesen koptatom a billentyűzetet :) (tudom akkor ne válaszoljak semmire! :D )
2013. nov. 20. 10:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk nem ülnek egész nap a gép előtt, hanem fölírják a kérdést, aztán este visszanézik.

Jellegéből adódóan az oldal nem fórum, tehát mindenki úgy kérdez, ahogy akar. :)

2013. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ezt és én sem értem mi értelme van az egésznek.
2013. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként te miért a család kategóriába tetted ezt a kérdést föl? :) Túl sok köze nincs a családhoz.
2013. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ez az oldal csak trolloknak kötekedőknek jó akik élvezik
2013. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy máshonnan megtudja a kérdésére a választ és nem érdekli tovább a kérdése.
2013. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Persze nem is arra gondolok hogy azonnal kérek rá választ :) De van olyan, hogy utána napok hetek telnek el és semmit nem reagál. Ez mire jó?
2013. nov. 20. 11:05
 7/25 anonim ***** válasza:

Ezek bérkérdezők. Olyan, mint a közösségi oldalakra invitáló vadidegen felhasználók. Itt az a cél, hogy pörögjön az oldal. Nem olyan izgalmas amikor azt kérdezi valaki, hogy "felrakja-e egyedül a székszoknyát"

Kérni kell, hogy egy kicsit több pénzt kellene nbekik fizetni és akkor interaktívabb lesz a történet.

2013. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
3.as az ezotériához több köze lenne?:))) egyikhez sincs köze, csak valamit kattintottam nem foglalkoztam vele melyik kategóriába megy :) bérkérdezők.. igazad lehet ! :)
2013. nov. 20. 11:08
 9/25 anonim ***** válasza:

Sztem nem érdeklik eléggé a válasz, csak úgy érdeklődik.

Egyébként pedig ott van az "egyéb kérdések" kategória. ;)

2013. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hasonló okból teszik ami miatt egyes kérdezők nem foglalkoznak a kategóriákkal hanem csak úgy kattintgatnak.
2013. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!