Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit vesz az anyukájának...

Ki mit vesz az anyukájának karácsonyra illetve mikulásra?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mikulásra szoktatok venni neki valamit?

Milyen értékben szoktatok venni neki?

És légyszi írjátok oda a nemeteket,a korotokat és azt is,hogy anyukátok mennyi idős.

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv!


2009. nov. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mikulásra nem szoktam venni semmit, karácsonyra szoktam 3-4 száz forint értékben. Van nálunk ilyen 300-as bolt és ott szoktam vásárolni. Nagyon szép dolgokat lehet kapni.

16/L

2009. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
nem unjátok még?
2009. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
bedurcizott vki, mert nem kap 20 választ...?:)
2009. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne is foglalkozz másokkal, minek nézi az oldalt olyan aki már unja? Nem?

Na, én mikura csokit szoktam adni anyának,valami bonbont, de úgy döntöttem idén egy szép karácsonyfa csúcs dísz fogok venni, ha van angyalkásat, ha nincs akkor másfajtát, mert mondta nemrég, hogy tetszik neki és a régi csúcs már nem olyan szép. :)

Karácsonyra azt gondoltam szinházjegyet veszek, de ezt még átgondolom, mert elég elfoglalt és ki tudja el tudna-e egyáltalán menni. :)

Én:27 nő anya :46

2009. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!

Amúgy meg tényleg igaza van az utolsó válaszolónak:Akit nem izgat vagy unja már az minek nézi az oldalt?Vagy ha nézi is és unalmasnak tartja a kérdést,akkor ne írjon semmit!

Köszi!

Üdv!

2009. nov. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!