Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés
Nyár elején összejött egy nős férfival. A férfi felesége verte a pasit, papucsot csinált belőle, sőt már nem egyszer nekiment késsel, hogy megöli. Anya és ez a férfi titokban tartották a kapcsolatunkat, de kiderült. A férfi felesége elmondta anyámat mindenféle k*rvának. Hozzá teszem, engem is hasonló jelzőkkel illetett. A pasi most meg mossa kezeit és anyámat hibáztatja mindenért, holott nem is anya kezdett vele ki. Édesanyám egész nap sír, semmit nem hajlandó enni. Attól tartok, hogy kórházba kerül, mert beteg. Mégis mit csináljak? Én figyelmeztettem anyát, ha nem szedi össze magát, elmegyek itthonról, mert nem vagyok hajlandó végig nézni, ahogy tönkreteszi magát ilyen senkiházi emberek miatt.
2013. nov. 4. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Adj pár napot édesanyádnak, ez most nehéz neki...

Viszont szakítson meg minden kapcsolatot azzal a másik családdal! Nem kell ez senkinek sem...

2013. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
ba.szd szájon a pasit meg a volt nőjét
2013. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Anyukád egy jó mély gödörbe lépett nehéz lesz neki kimászni. Legyél vele nagyon kedves és sokszor öleld meg.


Azzal a puha pöccsel meg ne foglalkozzon többé.

2013. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem semmi anyukád. Nem kell nős pasival kezdeni.

Az meg, hogy milyen a feleség vagy igaz, vagy nem. Minden pasi aki félrelép azt mondja, hogy annyira rossz a feleség. Mi az, hogy verte, meg papucsot csinált belőle? Rossz duma. A feleség helyében valószínűleg én is elmondanám azt a nőt, aki belép harmadiknak mindenféle k.rvának. Itt anyukád is hibázott meg a pasi is. Majd túl lesz rajta.

2013. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolathoz két ember kell. Ez a "kapcsolat" éppúgy anyukád felelőssége is volt, mint a férfié. Idő kell míg feldolgozza, de neki kell megtennie, nem neked. Ott lehetsz mellette,amennyire akarsz, de a feladat az övé. Anyukáddal szemben elfogult vagy, érthető, de azért nem kell hárítani a felelősséget, tisztában volt vele, mibe megy bele. Nős pasival, ráadásul akit a felesége sakkban tart... nem nehéz kitalálni, mi lesz a vége. Ki csattan majd a hármasból a legnagyobbat. Sajnálom, hogy így alakult, de talán legközelebb előrelátóbb lesz.
2013. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
anyád is ugyanolyan senkiházi...
2013. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Az utolsóé a hangszóró....
2013. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a férfi felesége nem hazudott.


majd össze szedi magát. kezdett volna független emberrel.

2013. nov. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!