Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt-e nálatok olyan, hogy...

Történt-e nálatok olyan, hogy a férjedről úgy derült ki, hogy megcsalt, vagyis lefeküdt egy másik nővel, hogy Te elkaptál tőle egy nemi betegséget, amit csak "félrelépés útján" kaphatott el?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 07:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%

ezt a mosdoban elkapott nemi betegseg uraban legendat felejteni kell!!!

Miert hivjak nemi betegsegnek mert nemi uton terjed ill transfuzioval.

A mosdodolog mese habbal azok a pasik talatak ki akik feremennek.

irany a doki kezeltesd es soha tobbet gumi nelkul ne engedd a kozeledbe.

2013. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%
Jézus ez de hülye.. :D Haló, utolsó, el lehet kapni a mosdón is ezeket a betegségeket. Nemi betegséget bár nem könnyű, de el lehet kapni nem nemi úton is. Ez bizony így van.
2013. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
ÉN szülés után még a kórházban kaptam (vagy a mosdón vagy valami hasonló módon - igazánból nem tudom én sem), de azt te sem gondolhatod, hogy frissen szült nö friss gátmetszéssel le tudna feküdni bárkivel is, eltekintve attól, hogy garantáltan nem sok kedve van hozzá.
2013. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

várjatok...azért mert a nemiszervet érintő fertőzésetek van....(egy " szimpla" gomba, vagy baci, ami visszafetőzésből is adódhat) az nem jelenti még a "nemi betegség " fogalmát.


hanem lásd: 4-es


nekem is volt már fertőzésem...sem idegen helyen nem voltam, sem szexuális életem ...mégis viszkettem...kórkép: immunrendszer 0 saját ph borul, saját tejsavbacik egyensúlya megszűnt...ennyi, de nem voltam nemi beteg..

2013. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
A környezetemben élő ismerőseim is azt mondják mind, hogy itt nincs szó semmilyen WC-ről, hogy a herpeszt kismamaként a férjemtől kaptam el, aki valószínűleg egy másik nőtől kapta el aki szintén nemi herpeszes beteg volt. De én még ennek ellenére is úgy sejtem, hogy talán nem a férjem volt a hibás, hiszen eléggé vitaminszegény életmódot él, így talán gyenge volt az immunrendszere és közös WC-t használt? Ezért tettem fel a kérdést,mert nem tudom erre a választ, hogy a nemi herpesz vírust elkaphatja-e egy WC-re ráülő férfi ha le van kicsit gyengülve meg már nem annyira fiatal?
2013. nov. 2. 14:56
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A herpeszt wc-n nem kaphatta el...

Ebből nem következik az, hogy megcsalt, hanem eddig az immunrendszered erős volt, a terhesség következtében ez meggyengül

(mert ha nem így történne a szervezet kilökné a magzatot, mint élősködőt, emiatt egy időre gyengül a védekezőrendszere a nőknek)

így kaptad el most, és eddig nem. Vagy a másik lehetőség, hogy már régen a szervezetedben van, csak most aktiválódott, a fenn leírtak miatt.


"Ha az ember megfertőződik, akkor élete végéig hordozni fogja a vírust, akkor is, ha a tünetek elmúlnak. Egyeseknél időről-időre fellángol a fertőzés és az aktivizálódó vírus hólyagcsákkal jelentkezik a nemi szerveiken, míg másoknak sosincs tünetük, ezért nem is tudják, hogy hordozzák a vírust. Tehát előfordulhat az, hogy valaki úgy fertőződik meg, hogy szexuális partnerének nincs semmilyen tünete (noha ez kevésbé valószínű, mint az aktív betegség általi fertőzés)."

2013. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
persze ez csak abban az esetben bukik, ha mind a kettőtöknek egymással volt az első szexuális kapcsolatotok
2013. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

A nemi herpeszt és a közönséges herpeszt ugyanaz a vírus okozza, a különbség csak annyi, hogy hol jön ki. Emellett lehet valaki akár évtizedekig is tünetmentes, de ettöl függetlenöl megfertözhet másokat.

Szóval ha a partnered vagy te lekaptátok a vírust akármikor, az bármikor elöjöhet bármelyikötöknél.

2013. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

12 nem jol tudod.

Gomba az nem nemi betegseg de nem WC terjed az tuti.

Kismama ha minden igaz minden kismamat szurnek nemi betegsegekre valoszinuleg a bakterium mar ott volt benned szules elott is es szules utan lettek tunetei ugyanis van lappangasi ideje.

2013. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
Hja, csakhogy a herpesz nem nemibetegseg, hanem egy virus okozta betegseg. Konkretan ugyanaz a virustorzs, ami pl a baranyhimlot is okozza. Ha egyszer bekerul a szervezetbe, barhol kijohet. Ehhez nem kell megcsalas.
2013. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!