Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? 16 éves lány...

Miért van ez? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Nem volt még soha egy kapcsolatom sem, de én amúgy is csak idősebbekkel akarok. A saját korosztályom valahogy nem izgat, nem tartom őket elég érettnek és nem is jönnek be. Persze vannak akik érettebbek és jobbak de nem tudom. Inkább 20 felett szeretek ismerkedni olyan 35-ig, de tudom, hogy maximum 22-23 éves korig jönnék össze valakivel. Csak jól esik ilyen idős férfiakkal beszélgetni mert sokkal érettebbek, tudnak tanácsokat adni és minden más velük. Velük lehetne tervezni. Engem nem érdekel a mai divat, hogy mit szeretnek a fiatalok, milyen buliba mennek stb. Egyáltalán nem vonz ez az élet, és soha nem is vonzott. Nem mondom, hogy nem fog ez változni, de én nagyon kevés esélyt látok rá. Ha mégis, akkor se lenne nagy a változás. Már 10-12 éves koromban is inkább a 18 körüliek érdekeltek.
2013. okt. 6. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
nem tudom az okát, de detto így vagyok :) 16L
2013. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert egy korodbeli ugyan olyan tapasztalatlan mint te egy 23 éves tudja mit kell mondani neked, hogy oda legyél érte.
2013. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor én vagyok a te embered :-)

35/f

2013. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is az idősebbekért rajongtam a te korodban, aztán minden kapcsolatomban én voltam az idősebb :D


35/N

2013. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Más a gondolkodás módod, ennyi. Vannak ilyen emberek, én is ilyen voltam 16-17 évesen. Oké hogy a saját korosztályommal lógtam többnyire de inkább az akkori 20 év körüliekkel jöttem ki jól igazából. Nekem akkor a barátnőm még csak 14 éves volt, de nem volt tartós a kapcsolatunk, tavaly jártam egy nálam 2 évvel idősebb lánnyal akkor voltam én 20 ő meg 22 éves vele jól kijöttem csak ő neki az élet a bulizásról szól és semmi másról.

Én is nagy ritkán eljárok bulizni jó is az de engem ez annyira nem vonz.

Én is valamilyen téren olyan vagyok mint te, csak férfi vagyok egyrészt, másrészt én is szeretek hülyéskedni, de azért elvárom hogy komolyság is legyen, mert néha a volt munkahelyemen egy nálam 4 évvel idősebb kolléganőm agyilag biztos hogy egy 14 évesnek felelt meg. És azért egy munkahelyen komolyság van, oké hogy ott is lehet hülyéskedni mert amikor nem tudtam mi az hogy munka akkor én is azt láttam hogy egy munkahelyen csak komolyság van, semmi röhögcsélés meg ilyenek, jó vannak olyan helyek ahol tényleg nagyon komoly, és szigorú fegyelem van, de vannak olyanok ahol mindegy milyen az ember csak csinálja meg a dolgát rendesen ahogyan kell és kész, és tartson be pár játékszabályt mellette.

Én a komolyság híve vagyok igazából, de lehet velem hülyéskedni is, meg szeretek is.

2013. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ebben a korban még nevetségesen nagy a korkülönbség 16 és 23 között!

HA belegondolok, a párom 24 éves lesz nemsokára, de el nem tudnám képzelni egy kiskorúval, de 18 közelivel sem.

Két teljesen más élethelyzet, Neked még ott a suli, a másik már jobb esetben dolgozik, vagy végzős egyetemista. Mások az igények érzelmileg, lelkileg, szellemileg, szexuálisan is stb. Te még a szüleidtől függsz, kiskorú vagy, ő meg felnőtt ember.


Véleményem szerint az ennyi idős férfiak csak egy bizonyos piponya kategóriája választ ennyire fiatal lányt. Mert még lehet befolyásolni, lehet elvarázsolni, lehet másként kezelni mint egy felnőtt nőt. És ezt nem azért mondom, hogy bántsalak. Majd látni fogod, így van.


Eljön viszont az az idő, hogy ez a korkülönbség nem fog számítani, mondjuk ha Te 22 vagy, ő 27, 29.


A 35 ről ha beszélgetünk, az már apakomplexusszerű.

2013. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van én se jöttem ki soha a saját korosztályommal, de az ilyen 30+ remekül megtudott érteni.


24 F

2013. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom kb 12 éves korom óta. majdnem 14 voltam amikor lett egy 20 éves barátom. Nem sokáig, mert akkor még sok volt a korkülönbség. utána kb. 1 év múlva volt egy 18 éves, őt szerettem a legjobban, fél évvel később kb. 15,5 évesen lett egy 21 éves barátom. vele 1,5 éve vagyok együtt, bár néha gyerekesebb mint én. az osztályom 95%-a csak bulizik, cigizik és nagylánynak hiszi magát de kb. leszarja a jövőjét. én pedig minden tervemért küzdök, vannak céljaim és jól esik idősebbekkel beszélgetni ami kb. a 20 évesnél kezdődik legyen csaj vagy pasi. így érzem jól magam, ők tudnak motiválni, biztatni, tanácsokat adni.:)


17L

2013. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel én is éppen így voltam. Azért van ez, mert ahogy írtad, velük lehet tervezni.

Teljesen normális, ha egy lány egy olyan felnőtt férfit keres, aki megbízható, érett, biztonságot sugall, komoly, nem pedig valami nyegle rózsaszín inges retikülös ficsúrt sminkkel. Ami a mai divat.


Aki családot szeretne, annak egy biztos, szilárd jellemű férfire van szüksége, és sokkal valószínűbb, hogy egy idősebb férfi gondolkodik így, mint hogy a mai fiatalok.

2013. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!