Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen magyar női nevet adnál?

Milyen magyar női nevet adnál?

Figyelt kérdés

Egy nőnek,aki:

-enyhén kreol bőrű

-sötétbarna szemű

-fekete, hosszú, szögegyenes vagy göndör hajú

-enyhén mandula szemű, vékony

-harcos természetű

-titokzatos


Könyvet akarok írni és ő lesz a főszereplője. Magyar nevekben gondolkozom. Minél többen írjatok, ha lehetséges. A végén elmondom én mire gondoltam. :)



#név #magyar név #magyar női név #magyar női nevek
2013. szept. 25. 18:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi eddig mindenkinek. Úgy látszik félreérthetően fogalmaztam, nem ősmagyar névre gondoltam, lehet a név származása orosz vagy héber stb.
2013. szept. 25. 18:39
 12/22 anonim ***** válasza:
Diana, Olga, Amélia, Aida, Bernisz, Donna, Fatima, Fédra, Fianna, Hermina, Imogén, Jarmila, Johanna, Kendra, Médea, Sába, Tíria
2013. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sába vagy Karolina :D
2013. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valaki irta a Leilat. Nekem nagyon bejon, Valamiert olyan kreol boru,harcos termeszetu not moge tudok kepzelni. :)
2013. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Édua.
2013. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! A Médea név megfogott.

Az én ötletem a Moána. Szerintetek?

2013. szept. 26. 09:15
 17/22 A kérdező kommentje:
A Leila is jó, de arról nekem egy huszonpáréves, romantikus,de furfangos királylány jut eszembe.
2013. szept. 26. 09:17
 18/22 AeonFLUX ***** válasza:
Médea sokkal jobb a Moánál, de még mindig a Leila a legjobb, hisz jelentése sötét hajú.
2013. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hú, az Édua szép, és passzolna is sztem :).

Amúgy az is kérdés, hogy mennyire magyarosat szeretnél, hogy lehetne-e modernebb is. Nyilván nem a Dzsesszikára gondoltam :D.

Amik eszembe jutottak: Léna, Veronika, Dalma.

2013. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A modernebb névre is nyitott vagyok. :) Dalma, az se rossz, elég vad (jó értelemben) a karakterhez.
2013. szept. 26. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!