Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem közeledik hozzám...

A párom nem közeledik hozzám . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha valamit nem jól irok, akor azért van mert külföldön élek már elég rég és a fogalmazásom az nulla :) ezért aki majd talán elolvasa ellnézést kérek . Gyorsan megfogalmaznám amit elszeretnék mondani, én egy chat en jöttem össze a páromal és megismerkedtünk, össze költöztünk, és annyi hazugság jött elö hogy miket müvelt enek ellenére még mindig vele vagyok, sajnos . Születtet egy kisfiu töle, a fiamnak örülök de az apjának már kevésbbé . De le is irnám hogy miért is . Nem elég hogy megcsalt, megbocsájtotam neki mert tiszta szivböl szeretem . De jött az a probléma hogy nem közeledet hozzám, állandoan kifogást talál mikor terhes voltam felfogtam nem akar sexelni mert a baba miatt, de mikor már megszültem állandoan én közeledtem hozzá én probáltam beszélni vele. Kérdeztem töle nem vagyok neked elég jóóó vagy nem szeretsz vagy a testsulyomal van a bajod, de ö csak anyit mondot fáradtság teszi meg ö mindig ugyan ugy szeret már 2 éve van ez a probléma, mostanábba már nem elég hogy visza utasit de megaláz, olyan szinten hogy mondja sies tusolnni én meg gyorsan rendbe kapom magamat, és mire bemegyek a szobaba adigra ö elalszik és mire halja hogy lefekszek az ágyba, megkérdezi akarok e valamit, most abba kérném valakinek a tanácsát hogy mit csináljak hagyam el én amit tudtam megprobáltam de velem kányszerböl ne feküdjön le mert én felhozom ezt a dolgot . Nem mondom barbi baba vagyok vagy top model de nem érzem magam undoritonak hogy hozám ne lehesen nyulni . Soha nem volt ilyen problémám de ezt már nem tudom igy sokáig csinálni kérem valaki ha tudna valami tanácsot adni nagyon megköszöném nagyon szépen köszönöm sziasztok

#pár #közeledik hozzám
2013. szept. 15. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt elég sok gond lehet. Ha tényleg annyira nem akarna veled élni akkor gondolom már lelépett volna. Vagy talán tőled függ anyagilag? Nem tud máshová költözni? Mert akkor lehet, hogy csak emiatt van még ott.

De az is könnyen lehet, hogy ennyire nem igényli a szexualitást. Nem egy ismerősöm van aki azért vált el, mert a házasság után derült ki, hogy a párjának erre semmi igénye. Évekig tűrtek, próbálkoztak, aztán miután már nem bírták elváltak.

És persze előfordulhat, hogy valamilyen fizikai problémája van (erekciós zavar), de fél beszélni róla vagy szégyenli. Én a helyedben nem kezdeményeznék többet, viszont addig kérdezném mi a gond, míg ki nem böki.

Egyébként annyiban nekem is hasonló gondom volt, hogy én is chaten jöttem össze a párommal, és nála is utólag derültek ki a hazugságok, én is vele maradtam.

2013. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem világos, hogy jelenleg szereted-e vagy nem. Akarsz küzdeni érte vagy nem. Mert írtad, hogy a gyereknek örülsz, az apjának kevésbé, ugyanakkor azt is, hogy amikor megcsalt, megbocsájtottál neki, mert annyira szereted. (Jelen időben!) De az esetben, ha még mindig szereted: valakit, aki megcsalt, talán most is csal, soha nem akar veled szexet és még meg is aláz? Persze, hogy nem lehet ezt sokáig bírni, de nem is kell. Hagyd el!
2013. szept. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ugye azért mégsem nevezhető harmonikus kapcsolatnak! Gondolom, egyéb területeken is lehetnek problémák. Ha többszöri megbeszélés, vagy annak kísérlete nem segít, életmódot, partnert kell váltani, de legalábbis ettől meg kell szabadulni. Gondolom, te a hétköznapi életben, az élet ügyes-bajos hétköznapjaiban is igyekszel a társa maradni. Ezt azért említem meg, mert mi, ha a párommal kegyetlenül összeveszünk napközben, akkor én sem tudok kedves lenni lefekvéskor, nem tudom ezt "előjátéknak" tekinteni. Ha a hétköznapi élet zökkenőmentesebb, akkor van valakije.
2013. szept. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szed e antidepresszánst, szorongásgátlót, vagy vérnyomás csökkentőt?

Mert ha valamelyiket szedi, akkor ezek kiirtják a libidót, azaz a nemi vágyat.

Mondjuk az adagjuk sem mindegy, van amelyik impotenciát okoz, van amelyiknél tökéletes marad a merevedés, és minden egyéb, csak éppen a libidó tűnik el teljesen. Ebben az esetben lehet, hogy annyira lát csak vonzónak mint egy fotelt, vagy állólámpát.

2013. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Örülök, hogy kezdik felismerni az emberek ezt a problémát, és hogy olvasom, amit írtál.

Sajnos ez népbetegség lesz, mert amíg kontrollálhatatlanul szennyezhetik az embereket mindenféle "gyógyszerrel" addig ez lesz. Ha így megy tovább, az emberiség ivartalanítani fogja önmagát.


Kérdező: igen, lehet ez, amit az előttem író írt, ha elromlott a libidó, tehetsz bármit, lehetsz külsőleg bármilyen, nem fog közeledni hozzád. :(

(egy doki)

2013. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ösnek!


Nemcsak gyógyszerrel szennyezik az emberek szervezetét.


Az ételben, italban található színező anyagok, a tartósítószerek, a génmanipulált alapanyagok, az elektromos "szmog", a légszennyezés, ami körülveszi az embert, mind-mind befolyásolják a nemzőképességet, a szexuális készséget.

2013. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!